Bo Ningen / Ön Grup: Haossaa

Kendilerini “uzak doğu psikedelik underground kültürünün aydınlanma aktivistleri” olarak tanımlayan Japon noise-rock grubu Bo Ningen ve öncesinde Haossaa ile 1 Kasım Perşembe akşamı buluşuyoruz!

Bo Ningen, 2006’da vokal ve bas gitarist Taigen ile gitarist Kohhei’nin tanışmasıyla kuruldu. İkili ilk doğaçlama konserlerinin ardından 2007’de gitartist Yuki ile tanışıp Londra’da stüdyoya girdi. Daha sonra baterist Monchan’ın ekibe katılmasıyla grup bugünkü halini aldı. Bo Ningen, 2010’da kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerininin ardından, 2012’de “Line The Wall”u yayınladı. Savages ile Londra’daki The Red Gallery’de gerçekleştirdikleri 37 dakikalık tek bir parçadan oluşan canlı performansları “Words To The Blind”, 2014’te yayınlandı. Son albümleri “III”i 2014 yılında yayınlayan Bo Ningen için psikedelik olmak, “iki tarafın ortasında sesli veya sessizce durup iki tarafı aynı anda izlemek”. 

Ön grup: Haossaa

Bol gürültülü ve anlık değişen ritmik sound’larıyla Haossaa, İstanbullu enstrümantal bir üçlü. Grup kendi isimlerini taşıyan ilk albümlerini 2011’de yayınladı. 

Biletler için Mobilet!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
20:45 Haossaa
21:45 Bo Ningen

Konum