International Reggae Day

C Fyah, Genjah, Samity, Tha Leo (Sattas) ve Levvera’nın (Bopshoroots ve Marleyz) performanslarıyla reggae ve dub seslerini yükselteceği 1 Temmuz akşamında, hep beraber Uluslararası Reggae Günü’nü kutluyoruz!

C Fyah

2012 yılında selekta-DJ’liğe başlayan C Fyah; reggae, dancehall, dub, digital dub, garage, drum n bass ve jungle gibi türlere yer verdiği setlerinde, türler arasında yaptığı kombinasyonlarla dinleyicisine dinamik bir deneyim sunuyor. Son zamanlarda kendi prodüksiyonlarına ağırlık veren C Fyah, aynı zamanda 95.0 Açık Radyo’da aylık olarak “Beton Orman On Air” programını hazırlayıp sunuyor.

Genjah

10 yılı aşkın süredir reggae ve dub seçkileriyle ismini duyuran Genjah, 3 yıl boyunca Nayah’ın resident DJ’liğini üstlendi. 2 sene Radyo Babylon’da “Rasta Takin Ova” programını hazırlayıp sundu. 2018’den bu yana prodüktör koltuğuna oturan Genjah; Beton Orman “B.O HAL” albümünün prodüktörlüğünü üstlendikten sonra 2019’da ilk albümü “Ocelot Riddim”i yayımladı. Birçok müzisyenle ortak çalışmalar yapmayı sürdüren beatmaker, tekli üretimlerine de devam ediyor.

Samity

Sofya çıkışlı müzisten, besteci ve prodüktör Samity, 10 yılı aşkın süredir Bulgaristan reggae ve sound system sahnesinin ortaya çıkışındaki önemli aktörlerden. Jah Shaka dahil olmak üzere dünya çapında birçok sound system tarafından parçalarına yer verilen Rice & Peas Records çatısı altında işleriyle yer alan prodüktör, Chinese Man Record ve Dubquake Records etiketli kayıtlar da yayımladı. Son birkaç senedir “Sofia Steppers” ismiyle düzenlediği sound system geceleriyle dikkat çeken Samity; Taiwan MC, O.B.F, Nucleus Roots, Vibronics ve daha birçok ismin Sofya konserlerini düzenledi.

Biletler Biletix’te!

Etkinlik Programı

21:00 Kapı Açılış
21:00 International Reggae Day

Konum