Nouvelle Vague & La Boétie

Punk ve New Wave şarkıları, tamamen yeni bir forma sokan Nouvelle Vague,Meganeomani by Renault desteğiyle, Bossa Nova, caz ve 60’lar pop standartlarını izleyerek dinleyicilerini şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu bir zaman yolculuğuna davet ediyor.

 ***10 ve  11 Mayıs Babylon Unplugged: Nouvelle Vague konserleri Sessizlik Politikası kapsamındadır. Şimdiden anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eski klasikleri tamamen kendilerine özgü bir şekilde yorumlayan Fransız ikili Marc Collin ve Olivier Libaux, gizemli ve seksi dişi vokalistleriyle birlikte Babylon sahnesini fethetmeye hazırlanıyor. Portekizce Bossa Nova ve İngilizce New Wave anlamına gelen Nouvelle Vague, Marc ve Olivier’nin sevdikleri klasikleri orijinalinden tamamen bağımsız cover’lamaları esasına dayalı bir proje. Joy Division’dan XTC’ye, Depeche Mode’dan The Cure’a uzanan geniş bir repertuara sahip. Nouvelle Vague eşliğinde bir zaman yolculuğu için Babylon’a davetlisiniz.

http://www.nouvellesvagues.com/

ÖN GRUP: LA BOETIE

Fransız grup önümüzdeki iki ay Nouvelle Vague’ın Varşova, Nuremberg, Bratislava,Budapeşte,Sofya, Stockholm, Oslo konserlerinde de ön grupları olarak sahne alacaklar. Grubun çok yakında bir EP’si ve 2011 Eylül’ünde ise bir albümü yayınlanacak.

www.laboetie.tv

www.myspace.com/laboetiemusic

www.facebook.com/pages/La-Boetie

21.30 La Boétie

22.30 Nouvelle Vague

 

Nouvelle Vague line-up:

 

Melanie Pain (NV Singer)

Lisette Alea Gonzalez (NV singer)

Marc Collin (NV keys)

Olivier Libaux (NV guitar)

Mathieu Gayout (NV drums)

Julien Decoret (NV bass)

La Boetie line-up:

Julien Decoret (La Boetie singer/bass)

Elsa Fourlon (La Boetie singer / guitar)

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 La Boétie
22:30 Nouvelle Vague

Konum