Bugge Wesseltoft - Erik Truffaz - İlhan Erşahin - Joe Claussell

Bugge 'N' Friends Featuring Bugge Wesseltoft, Erik Truffaz, Ilhan Erşahin, Joaquin 'Joe’ Claussell

Hepsi kendi alanlarında başarılı 7 sanatçının oluşturduğu caz ve elektronik müziği bir araya getiren “Bugge 'N' Friends” Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında Babylon’da.

Caz ve elektronik müziği bir araya getiren Bugge & Friends dört farklı ükleden gelen 7 arkadaşın birlikte çalışmasıyla ortaya çıktı. Bugge Wesseltoft’un 1996’da caz deneyimi ile elektronik müzikten aldığı ilhamı birleştirince ortaya çıkardığı “The New Conception of Jazz” sonrası Erik Truffaz,  İlhan Erşahin, Porto Rico asıllı DJ ve yapımcı Joaquin “Joe” Claussel ve üç kişilik ritim grubu  Wesseltoft'a katıldı ve bu sayede “Bugge 'N' Friends” oluşmuş oldu. 2011’de Oslo Caz Festivali’ndeki ilk performanslarından bu yana gerçekleştirdikleri konserler ile taşıdıkları enerjiyi onlarca konser ve festivale taşıdılar. Cazın farklı aranje edildiği bu konserde caz müziği ile hip-hop ve elektronik öğelerin etkilişimine tanıklık edeceğiz.

Babylon'da 11 Mart akşamı iki etkinlik arka arkaya düzenleniyor. Bugge 'N' Friends etkinliğine aldığınız biletle, Kiwi etkinliğine de katılabilirsiniz.

Etkinlik Programı

21:30 Kapı Açılış
22:30 Bugge 'N' Friends
23:59 Midnight Session: Kiwi

Konum