MASTERPEACE ‘MUSIC ABOVE FIGHTING’ KONSERİ

Brazzaville grubunun kurucusu David Brown,123 ve Yüzyüzeyken Konuşuruz gruplarının yer alacağı MasterPeace ‘ Music Above Fighting’ konseri 11 Mayıs’da Babylon’da.

‘Savaş yerine Müzik, Önyargı yerine Diyalog, Bomba yerine Ekmek, Yıkım yerine Yaratım’ diyerek yola çıkan MasterPeace, 21 Eylül 2014’de KüçükÇiftlik Park’da gerçekleştireceği ‘MasterPeace Barış Festivali’nin ön provası ‘Music Above Fighting’ konserini düzenlemektedir. Siz de bu konsere katılarak, MasterPeace’e destek olun!

MASTERPEACE

MasterPeace, yönetilmekten ziyade toplumun kendi inisiyatifiyle hızlı bir şekilde büyüyen ve herkese hitap eden  küresel, yaratıcı bir barış hareketidir. Bu hareket herkese açık olmakla birlikte bireyleri yetenek ve enerjilerini barış için kullanmaya veya bir MasterPeace girişimini desteklemeye davet etmektedir. MasterPeace, Türkiye’de Toplum Gönülleri Vakfı’nın Çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hollanda merkezli olan kuruluş Utrecht’deki (Hollanda) Avrupa ofisi, Kahire’deki (Mısır) ofisi ve 40’dan fazla ülkedeki MasterPeace kulüpleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. MasterPeace her yıl 21 Eylül Dünya Birleşmiş Milletler Barış Günü’nde gerçekleştirdiği barış konserini gerçekleştirmek ve Türkiye’de sivil toplumu güçlendirmek amacıyla MasterPeace Türkiye ofisini açmıştır. 21 Eylül 2014 BM Dünya Barış Günü’nde KüçükÇiftlik Park’da gerçekleşecek ‘MasterPeace’ konseriyle sanatçılar barışın evrensel dili olan müzikle İstanbul’dan tüm dünyaya sesleneceklerdir.
 

http://www.masterpeace.org/
https://www.facebook.com/MasterpeaceTurkiye

Etkinlik Programı

19:00 Kapı Açılış
19:30 Yüzyüzeyken Konuşuruz
20:40 123
22:00 David Arthur Brown

Konum