MIAM - Surroundscapes

İstanbul Teknik Üniversitesi Müzik İleri Araştırma Merkezi’nin (MİAM) Sonik Sanatlar Programı, “Surroundscapes” etkinliği 12 Mayıs Perşembe akşamı Babylon’da.

Elektronik müziğin sınırlarını aşan sürreal sesler, farklı boyutlardan tınılar ilk kez İstanbul’da büyük bir mekanda çevresel ses sistemi ile sunuluyor. İstanbul’un genç yeteneklerinin buluşarak Türkiye ve hatta belki de Avrupa’nın ilk dört yönlü DJ setiyle sergileyecekleri deneysel performansları Babylon’da gerçekleşecek.

Performanslar

Uğur Can Akkaya, İnan Al, Anıl Çamcı, Ekin Cengizkan, Mirko Ettore D'Agostino, Reuben de Lautour, Cihan Eren, Gurur Gelen, İpek Görgün, Sinan İlhan, Egemen Kanmaz, Sinan Kestelli, Zeynep Özcan, Görkem Özdemir, Meltem Ural, Elif Yalvaç, Okan Yaşarlar, Üstün Yıldırım, Can Us, İsmet Emre Yücel, Fulya Uçanok

Sonik Sanatlar Programı Hakkında:

Sonik Sanatlar Programı 2012’de MİAM’da açıldığı günden itibaren aralarında bilgisayar temelli müzik efsanesi John Chowning’in ses getiren ders ve konserinin de bulunduğu etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Programın 2015 yılında 20 kanallı ses enstalasyonu ve performansıyla gerçekleştirdiği etkinlik “Acousmonium”, İstanbul Teknik Üniversitesi’nin tarihi Maçka Silahhanesi binasında dinleyicilerle buluştu. 

Kapı Açılış: 20:30
Performanslar: 21:30

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış

Konum