Dayanışma İçin Müzik: Birsen Tezer

Dayanışma İçin Müzik konserleri kapsamında, 12 Nisan akşamı derinlikli vokaliyle Türkiye müzik sahnesinin en etkileyici vokallerinden Birsen Tezer ile buluşuyoruz.

Pozitif olarak dayanışmanın gücüne inanıyoruz, yaşadığımız bu felaketin etkilerini ancak dayanışmayla ve birlikteliğimizle azaltacağımızı biliyoruz. Kültür-sanat kurumları paydaşları olarak; sanatçılarla ve sanatçı yönetim ekipleriyle dayanışma içerisinde, topluma destek olacağımız ve kültür-sanatın sürdürülebileceği bir süreç için çalışıyoruz. Bütün ahalimizi ve müziksever misafirlerimizi bu sürecin bir parçası olmak üzere davet ediyoruz ve desteklerini bekliyoruz. 

23 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında Babylon’da gerçekleştireceğimiz “Dayanışma İçin Müzik” konserlerinin bilet gelirlerinin tamamını 6 Şubat’ta yaşadığımız deprem felaketlerinden etkilenenlere yardım amacıyla bağışlayacağız. Programda yer alan sanatçılarımızın değerli destekleriyle mümkün olan bu dayanışma konserlerin bilet satış gelirleri, İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın yarattığı deprem felaketinden etkilenen müzik öğrencilerine ve eğitmenlerine enstrüman temin etmek üzere kullanılacak “Deprem Bölgesi Enstrüman Destek Fonu”na katkıda bulunacaktır. Biletix ve Mobilet’in destekleriyle, yapılacak olan satışlarda hizmet bedeli eklemesi yapılmayacaktır. Detaylı bilgi için: https://babylon.com.tr/tr/dayanisma-icin-muzik 

Türkiye’nin önde gelen vokallerinden Birsen Tezer’e sahnede ritim gitarda Tunç Öndemir, solo gitarda Emre Tankal, bas gitarda Murat Çopur ve davulda Erdem Göymen eşlik ediyor.

Gecenin biletlerine Biletix’ten ve Mobilet’ten ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Birsen Tezer

Konum