Kana Kana, Öncesi: GOSS

Dark-wave sularında yüzen Kana Kana ve öncesinde synth-pop ve electronic rock ikilisi GOSS ile 13 Ocak akşamı buluşuyoruz!

Kana Kana

Müzisyen ve prodüktör Övünç Dan’ın solo projesi Kana Kana’nın tohumları 2015’te atıldı. Müziğini “Türkçe sözlü hafif gotik müziği” olarak tanımlayarak kendi kulvarını kendi yaratan Kana Kana; 2022’nin ilk aylarından yayımladığı çıkış albümü “Ölüler Hariç” ile yaşam, ölüm ve zaman üçlüsünü delik deşik ediyor. Karanlık hikayelerini ritmik müziğiyle harmanlayan Kana Kana, kendi tarzına buladığı cover’ları da çalarak performansını zenginleştiriyor.

GOSS

Kadıköy çıkışlı synth-pop ve electronic rock ikilisi GOSS’un temelleri 2017 yılında atıldı. Serkan Serter’in gitarda ve Gözde Oktaş’ın davulda olduğu bir gruptan doğan GOSS; 2020’de synth-pop, dark-pop ve new wave türleri etkisindeki bestelerini yayımlayama başladı. İçlerindeki melankolik isyandan ilham alan ikili, bugüne kadar Deniz Tekin ile yaptıkları ‘İZ' dahil olmak üzere 9 tekli paylaştı. 9 Aralık’ta yeni şarkısı ‘Bul Beni’ yi yayımlayan GOSS, bir yandan da kendi parçalarının akustik versiyonlarından oluşan kısaçaları “GOSS Akustik”ten tekliler yayımlamaya devam ediyor.

Biletlr Biletix ve Mobilet'te! 

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:00 GOSS
22:15 Kana Kana

Konum