Chad Valley (Live)

Chill denen olayı wave’le birleştirip chillwave’i TDK’ya kazandıran isimlerden Chad Valley, bir kez daha İstanbul’da.

Daha evvelden verdiği konserinde kendisini izleyen insanları yaklaşık bir yüz yıl sürecek bir hipnoza sokan Valley, aynı işlemi Babylon Lounge’da uygulamayı geliyor. O yüzden, daha şimdiden 14 Aralık tarihinin şampiyonu belli.

İsterse tillahı gelsin, 14 Aralık chillwave’in akıl almaz tariflerini sunan Chad Valley’nin gecesi olacak. Son olarak Young Hunger albümüyle yetkili abileri ve ablaları sevince boğan Chad usta, Foals ve Twin Shadow gibi isimlerle yapığı danışıklı dövüş prodüksiyonlarla da piyasanın parmakla gösterilen simalarından biri.

Değil iki eliniz, beş eliniz kanda bile olsa gitmeniz gereken konserler serisi Chill’n Roll Night Club’ın Şampiyonlar Ligi finali olarak adlandırabileceğimiz bu gece, sadece Valley’le de sınırlı değil...

Müzik ve Popüler Kültür’ün yazılı olmayan kurallarını yazan algısı kayık site Play Tuşu, ideal ilk 11’iyle çıkacağı after party’de; gecenin gülerken düşündüren, birbirinden oynak, birbirinden çakmak çakılmalık şarkılarını art arda seslendirmeyecek; ama CD’den, ama USB’den çalacak.

Gecenin ateşinin altını ise kebapçılarda vali tabağı diye adlandırılan karışık kebaplardan hallice set’iyle Mr. Strangé yakacak. iTunes Genius’ın pabucunu dama atan Mr. Strangé, aynı zamanda Chill’n Roll Night Club serisinin ikinci Hollanda uyruklu abisi olma şerefine nail olacak. Sneijder transferinin ardından tası toprağı toplayıp, taşı toprağı altın İstanbul’da soluğu alan Mr. Strangé, O Ses Gurbetçi’nin en akılda kalıcı simalarından.

Etkinlik Programı

21:00 Kapı Açılış
22:00 Chad Valley

Konum