Lokal Anestezi Special Guest: Erdem Yener

14 Şubat Sevgililer gününde 70. Programını gerçekleştirecek olan Lokal Anestezi, bu özel gecede müzisyen ve oyuncu Erdem Yener’i ağırlıyor.

14 Şubat Sevgililer gününde 70. Programını gerçekleştirecek olan Lokal Anestezi, bu özel gecede müzisyen ve oyuncu Erdem Yener’i ağırlıyor. Erdem Yener’in sohbet ve performanslarıyla katılacağı sevgililer günü programına, Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Aşkım Kapışmak da hem sevgilere, hem de yalnızlara sunacağı çözümlerle renk katacak.

Özlenen talk show programı Lokal Anestezi, Binboa ile Babylon’da devam ediyor. İlk kez 2006 yılında hayata geçen Erim Özşen’le Lokal Anestezi, bugüne dek Kenan Doğulu, Cem Yılmaz, Sertab Erener, Nil Karaibrahimgil, Ceza, Mor ve Ötesi, Mustafa Ceceli, Ayşe Özyılmazel, Yalın, Aylin Aslım, Atiye, Pamela ve Hayko Cepkin gibi isimleri sahnesinde konuk etti. Gerçekleşen 69 programda, 45 sanatçının konuk olduğu Lokal Anestezi, 2012 sezonunda Binboa sponsorluğunda gerçekleşecek. Binboa ile Lokal Anestezi, 2012 sezonu boyunca konuklarını ayda iki kez Salı geceleri olmak üzere Babylon’da ağırlamaya devam edecek.

Konuğuyla birlikte güldüğünüz ve eğlendiğiniz, herkesin eşit, herkesin konuk ve herkesin katılımcı olduğu Lokal Anestezi’nin bilet fiyatları ayakta 17 TL, masada ise 28 TL olacak. Biletler, Biletix’de!

Kapı Açılış: 20.30

Başlangıç: 21.30

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye www.lokalanestezi.com, www.facebook.com/binboa, www.twitter.com/binboa ve www.binboa.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Erdem Yener

Konum