Pazar Pazar Babylon: Lovely Gatsby Day

Pazar Pazar Babylon etkinlikleri Lovely Gatsby Day ile 14 Şubat’ta başlıyor!

Babylon’da yeni grupların ve alternatif müzik tarzlarının dinleyiciler ile buluştuğu ücretsiz Pazar Pazar Babylon konserleri 14 Şubat’ta başlıyor. Pazar günleri düzenlenecek ücretsiz konserlerin ilki, eğlenceli ve nostaljik etkinlik Lovely Gatsby Day için, swing ve New Orleans tarzı caz grubu Uninvited Jazz Band ve sevilen dans topluluğu İstanbul Lindy Hoppers ile 14 Şubat’ta Babylon'da olacak. Dans ve müziğin birleşeceği farklı bir Pazar günü yaşanacak.

Uninvited Jazz Band

Farklı ülkelerden müzisyenlerin bir araya gelmesiyle oluşan Uninvited Jazz Band, swing ve New Orleans tarzı cazı müzikseverlerle buluşturuyor. Uninvited Jazz Band’in sıcak ve eğlenceli repertuvarıyla zamanda yolculuğa çıkarken yerinizde durmakta zorlanacaksınız.

İstanbul Lindy Hoppers

2007 yılında kurulan dans topluluğu İstanbul Lindy Hoppers, Türkiye’nin her yerinde yer aldıkları organizasyonlarda dans şovları ile nostaljik bir dünya yaşatıyor. 1920’ler ve 30’ların swing dans kültürünü bugüne taşıyan grup, dünyanın en iyi dans festivallerine katıldı ve uluslararası birçok yarışmada büyük başarılar kazandı. Lindy Hop ve solo caz dansının keyfini herkese göstermeyi amaçlayan İstanbul Lindy Hoppers, aynı zamanda düzenlediği "Crossover İstanbul" Lindy Hop & Solo Caz Dans Festivali’nde dünyaca ünlü eğitmenleri ve dansçıları ağırladı.

Workshop ve eğitmenler hakkında:
Mertcan Mert & Gökçe Hekim

Dünyada Lindy Hop'un en iyi gelecek vaat eden Erkek Dansçısı ve Koreografist ödülü: Mertcan Mert 
International Lindy Hop Championship 2015 | Washington DC

Mertcan Mert & Gökçe Hekim 
International Lindy Hop Championship 2015 | Washington DC

http://www.istanbullindyhoppers.com/
https://www.instagram.com/istanbullindyhoppers/
https://www.facebook.com/groups/istanbullindyhoppers/

Etkinlik Programı

15:00 Kapı Açılış
16:00 İstanbul Lindy Hoppers
17:00 Uninvited Jazz Band

Konum