The Unknown by Pub Story

Yaşayıp yaşayabileceğin en gizemli geceye hazır ol; çünkü en güzel yalanları ve en net doğruları sadece maskeler söyler. 14 Şubat gecesi, Babylon’da gecenin tüm ışığı maskelerin ardında saklı. Gözlerimiz ve dudaklarımız açıkta, yetmez mi?

Önyargılar yok, kodlanmış ifadeler yok, duraksamadan, bir adım geri atmadan, ne sen onu ne de o seni tahmin edebilir.

Gecenin pusunu Pub Story’nin görevleriyle kaldırırken, Berke Yavuz’un romantik aşk şarkılarından oluşan seti eşliğinde yoldan çıkmaya hazır ol!

Kimsin sen? Gerçekte nasıl birisin? Kendini gizlemek mi istersin, yoksa küçük sırlar mı verirsin? Hem eğlenmek hem de yeni insanlarla tanışmak hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı.

Tamamen maskeli bir gece için tasarlanmış görevler ve Babylon’un duvarları ardında gizli yepyeni hikayeler.

Her maskenin ardında başka bir sır var, Pub Story ile bu sırların üzerindeki tozu kaldırmak, tutku ve kahkaha dolu bir gece yaşamak için sen de maskeni tak ve gel.

Gecenin Konsepti: Maskeli Balo

Mekana girişte maske dağıtılacak.
Kendi özel maskesini getirenler kuşkusuz gecenin yıldızı olacak.


Pub Story; herkesin kendi konforlu balonunun içinde takıldığı, yeni insanlar tanımanın neredeyse kötü bir şey olarak görüldüğü ve ne yazık ki tekrar tekrar aynı şeylerin yapıldığı gece hayatına tepki olarak doğmuş İstanbullu bir Startup‘ın ürünü, yeni bir eğlence anlayışıdır. #Türkiye’de 10 şehirde binlerce insana ulaştı.

Sıkça Sorulan Sorular ve Uyarılar:

– Yalnız gelebilirsiniz. Daha çok eğlenirsiniz.
– Arkadaşlarınızla da gelebilirsiniz, yine çok eğlenirsiniz.
– Bu çok eğlenceli bir #parti. Sıkıcı ve samimiyetten tamamen uzak “tanışma etkinlikleri” ile lütfen karıştırmayın.
– Hayır, bunu yurt dışında almadık. Tasarımını ve teknolojisini kendimiz geliştirdik ama yurt dışına taşımak için çalışıyoruz.
– Gelmeden önce telefonunuzun şarjının ve kullanılabilir internet paketi olduğuna emin olun. Oyunu oynamak için telefon şart.
– Etkinlik başlamadan yaklaşık yarım saat önce gelip ortama ısınmak aynı zamanda da kapıda sıraya kalmamak iyi oluyor.
- Android işletim sistemli telefonlarda, 5.0’ın altındaki sürümler Pub Story uygulamasını çalıştıramamaktadır. Bu cihazlar ile oyun oynanamamaktadır.
-Mekan ve organizasyon etkinliğe uygun görmediği kişileri içeri almama hakkını saklı tutar. İlgili kişilere bilet ücretleri iade edilir.

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
20:00 The Unknown by Pub Story

Konum