Hedonutopia ve Beyaz Hayvanlar

Yerli alternatif sahnenin yükselen isimlerinden; uçuşan melankolik melodilerinin elektronik ritimlere eşlik ettiği sound’uyla Hedonutopia ve yatak odası kayıtlarından dünyaya çıkan hikayelerini beraberinde getiren Beyaz Hayvanlar, 15 Nisan’da konuğumuz oluyor!

Hedonutopia 

İsmini “Arzu Ütopyası”ndan alan Hedonutopia, 2008’de İzmir’de bir araya geldi. 2016 yılında Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği “Battle of the Bands”e katılan ekip, aldığı birincilik ödülü ardından ilk albümleri “Ucube Dizayn”ı aynı sene içerisinde yayımladı. 2017 senesinde, ikinci albümleri “Yarı Cennet”i paylaşan grup; üçüncü albümleri “Yakamoz Sandalı”nı 2018’in son aylarında yayımladı. Elektronik ritimler, uçuşan melankolik melodiler ve derinlikli vokaller eşliğinde geniş ölçüdeki deneysel üretimlerinin yer aldığı dördüncü albümleri “Arzu Ütopyası”, 2019’un Kasım ayında dinleyicileriyle buluştu. Ekibin övgü toplayan canlı performanslarında özgün vokal stili dikkat çekiyor.

Beyaz Hayvanlar

Hasan İnceler’in yıllardır odasında bestelediği ve internet üzerinden dünyaya duydurduğu şarkılar etrafında bir araya gelmiş İstanbul çıkışlı Beyaz Hayvanlar; gitarda ve vokalde Hasan İnceler, elektro gitarda Erman Çağlar ve klavyede Göksel Elbüken’den oluşuyor. Grup; indie-folk ve Türkçe sözlü slow-pop türlerindeki üretimlerinin bir araya geldiği, “besteci ve şarkı yazarı albümü” stiliyle hazırladıkları ilk albümleri “İnceler Galeri”yi 2017 yılında dinleyicisiyle paylaştı.

Biletler Biletix’te!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Etkinlik Başlangıcı

Konum