Bant Mag. Sun Club ile Birlikte Hayata: Wooden Wisdom, DJ Fitz, Grup Ses Beats

Babylon Çeşme’de 16 Ağustos’ta gerçekleşecek DJ maratonunda, ünlü oyuncu Elijah Wood’un müzik koleksiyoneri Turquoise Wisdom’la bir araya gelerek oluşturduğu “Wooden Wisdom”, farklı ülkelerden topladığı 30-40 yıllık kayıtlarla setin başında yer alacak.

Bant Mag. Sun Club ve Birlikte Hayata kapsamında gerçekleşecek gecede, birçok grubun tur menajerliğini yapan müzik tutkunu Fitz, birbirinden uzak coğrafyalardan topladığı psikedelik kayıtları peşi sıra dizdiği ve kendine has eğlence anlayışını doğrudan yansıttığı setiyle müzikseverleri Türkiye’den Nijerya ve Brezilya’ya kadar farklı coğrafyaların müzik dünyalarına götürecek.

Özellikle 60’lar ve 70’lerden yaptığı sample’lar ile old school hip hop’ı bir araya getirdiği kendine özgü bir dans müziği estetiğine sahip olan Grup Ses Beats’e performanslarında yerli DJ’ler de eşlik ediyor.

Bu Sette Her An Her Şey Olabilir

Wooden Wisdom, Babylon Aya Yorgi’de her an her şeyin olabileceği sıradışı bir setle yer alacak. Yüzüklerin Efendisi filminin Frodo’su Elijah Wood’un çok bilinmeyen DJ’lik yeteneklerinin, Turquoise Wisdom’ın harika müzik zevkiyle birleştiği ve hem dans ettirip hem şaşırtan bir set Babylon Aya Yorgi’de müzikseverleri bekliyor.  

Wooden Wisdom

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Grup Ses Beats
00:00 Wooden Wisdom
00:00 DJ Fitz

Konum