Kamufle Albüm Lansmanı

Yeni nesil hip hop’ın parlayan yıldızı Kamufle, 16 Nisan gecesi Babylon’da, Red Bull ve Hiphoplife.Pro iş birliğiyle hayata geçirilen ve Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanan ilk albümü “Hayale Daldım”ın lansman partisi için sahneye çıkacak.

Medya Sponsoru: Kral Pop TV & Kral Pop Radyo

20:30’daki kapı açılışının ardından DJ Hırs’ın performansıyla başlayacak etkinlikte 21:30’da Kamufle mikrofonun başına geçecek. “Hayale Daldım”da Kamufle’ye eşlik eden konuk müzisyler Gökçe, Aslı Güngör, Bilge Kösebalaban, Softa, Moral, Allame, Pit10, Sahtiyan, Sansar Salvo, Da Poet ve Patron da sanatçıyla aynı sahneyi paylaşmak üzere 16 Nisan gecesi Babylon’daki yerlerini alacaklar. Gecenin kapanışını ise Tektosag tayfasından Grup Ses Beats yapacak.

“Hayale Daldım” albümüyle alışıldık hip hop formlarının dışına çıkan ve canlı enstrümanlar kullanan Kamufle, ilk klibi olan “Bi Yolunu Bul“u www.RedBull.com/muzik adresinde yayımladı. Yönetmenliğini Murat Joker üstlendiği “Bi Yolunu Bul”da kalabalık bir ekip çalıştı ve Türkiye’nin en iyi dansçıları Kamufle’ye eşlik etti.

Kamufle, büyük beğeni toplayan Gökçe düeti “Sittin Sene” ile ilk kez adını duyurmuştu. Üç yıllık bir çalışmanın ürünü olan “Hayale Daldım”ın altyapıları ise Da Poet’e emanet edildi. Gökçe, Aslı Güngör, Bilge Kösebalaban, Softa, Moral, gibi birçok ünlü müzisyen de albümde Kamufle’ye eşlik etti.

Mobilya dekorasyon eğitiminden hip hop dünyasına

“Kamufle” adıyla müzik yapan Basri Fırat Bayraktar 1988’de İstanbul’da doğdu. Üniversitede mobilya dekorasyon eğitimi almasına rağmen müzisyen olarak yaşamına devam etmeyi tercih eden Kamufle, 2004’ten itibaren amatör kayıtlar yapmaya başladı. Kısa süre içinde başarılı bir ivme yakalayan müzisyen 40’a yakın şehirde birçok hip hop jam, festival ve organizasyonda sahne aldı. 2012 yılında Hiphoplife.Pro ve Pasaj Müzik ortaklığında ilk yasal albümü “Olumsuzluklar”ı dijital platformlarda dinleyicilerine sunma imkanı buldu. Aradan geçen üç yılda hazırladığı ilk resmi albümü “Hayale Daldım”ı Şubat 2015’te piyasaya sürdü.

Konuk DJ'ler

DJ Hırs

Grup Ses Beats

"Olumsuzluklar"

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
00:00 Grup Ses Beats
20:30 DJ Hırs
21:30 Kamufle

Konum