Dutch Delight 2d Party: Martyn & Dj Melon

Türkiye ile Hollanda arasındaki diplomatik ilişkilerin 400. yıldönümü sebebiyle düzenlenen Dutch Delight etkinlikleri kapsamında modern dans müzik dünyasının son dönemdeki en çok öne çıkan prodüktörlerinden Martyn 17 Mayıs Perşembe gecesi Babylon’da performans göstermeye hazırlanıyor.

Eindhoven’lı DJ ve prodüktör Martijn Deykers ya da elektronik müzik camiasının tanıdığı ismiyle Martyn, 2562 ile beraber Hollanda’nın dubstep sahnesine kazandırdığı en orijinal isimlerden biri olarak gösteriliyor. Drum’n bass ile başladığı kariyerinde bir noktada Kode9’ın “Sine of the Dub” single’ından oldukça etkilenerek yüzünü dubstep’e dönen Martyn, techno ve jungle elementlerini kullanarak house ve dubstep arasında sağlam bir köprü kuruyor. 2009 yılında yayınladığı ilk albümü “Great Lenghts” ile dubstep’in yeni formülünü dünyaya sunan Martyn, 2010’da Fabric Mix serisine de imza attı. Son olarak geçtiğimiz yıl “Ghost People” parçasıyla büyük beğeni toplayan Martyn, house müziği post dubstep ile mükemmel bir şekilde birleştirdiği etkileyici DJ setiyle, Hollanda Kraliyet Büyükelçiliği’nin katkılarıyla Babylon sahnesine konuk olacak.

Club Exchange: Babylon Lounge presents TrouwAmsterdam ""DJ Melon""

Hollanda’nın önemli gece kulübü TrouwAmsterdam, Babylon Lounge’u ziyaret ediyor. Hollanda’nın lokomotif kulüplerinden TrouwAmsterdam’ın önde gelen DJ’lerinden biri olan Melon (Jeroen Hofer), 17 Mayıs gecesi Babylon Lounge’da setin başına geçiyor. Daha önce Fabric ve Panorama Bar gibi elektronik müziğin kalbinin attığı kulüplerde çevirdiği plaklarla dans pistleri sarsan Melon, şimdi de Amsterdam kulüp kültürünü İstanbullu müzikseverlerle buluşturacak. 

Etkinlik Programı

Konum