Hernán Cattáneo

Elektronik house müziğin duayeni Hernan Cattaneo, unutulmaz setlerine bir yenisini daha eklemek için 17 Nisan akşamı Tonight It's Your Time etkinlikleri kapsamında Babylon’da!

Buenos Airesli Hernan Cattaneo, müzik kariyerine 80’lerin ortalarında house müziğin oluştuğu dönemde başladı. O zamanların ikonları Frankie Knuckles, Derrick May’den etkilenen Herman Cattaneo, kendine has mix tekniği ile birçok otorite tarafından dünyanın en iyi DJ'leri arasında gösterildi. 

Cattaneo, 1996-2004 yılları arasında en iyi DJ ödülünü de kazandıktan sonra pek çok önemli festivallerde setleriyle büyük kitlelere ulaştı. Arjantin house akımına da büyük katkısı olan Cattaneo, Danny Howells’dan Guy J, Nick Warren ve Henry Saiz’e kadar önemli isimlerle birlikte çalışmalar yaptı. 

2012 yılında derlediği “Renaissance” serisinde prodüktörleri  dinleyicilerle buluştururken, 4 saate kadar uzayabilen house setleriyle de elektronik müzik severlerin zihnine kazındı. Ardından ‘Citycism’ ve 2014 yılında çıkarttığı ‘Balance 026’ ile eleştirmenler tarafından beğeni topladı.

@ Woodstock69

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Cervus
22:00 Cervus
23:30 Hernán Cattáneo

Konum