White Mink Swingin' Friday

Babylon’da Swing Çağı!

"*** Bu akşam Babylon'a 1930'lu, 1940'lı yılları anımsatan kostümlerle gelen kadın izleyiciler ücretsiz giriş yapabilecekler.

Babylon’da 17 Şubat Cuma gecesi electro swing rüzgarı esiyor, electro swing partisi yerine sığmıyor ve  Babylon’un iki mekanına yayılıyor. 

White Mink’in maharetli DJ’leri Babylon ve Babylon Lounge’u ele geçiriyor ve en güzel swing hitleriyle herkesi dansa çağırıyor.

White Mink: Eski swing plaklarına bambaşka bir hava kattıkları toplama albüm serileriyle adını duyuran White Mink, “Electro Swing vs. Speakeasy Jazz” adlı albüm çalışmalarıyla 20’lerin ve 30’ların ruhunu günümüz modern dünyasına uyarlamayı başardı. O dönemin unutulmayan klasiklerine ve çok nadir bulunan kayıtlara setlerinde yer veren White Mink DJ’leri, Caz çağının tartışmasız en önemli müziği swing’i yeniden yorumlayarak “electro swing” tarzını lugatımıza kazandırdı. Bu seriyle caz ve swing müzik çevrelerinde popülarite kazanan White Mink DJ’leri swing ve dans tutkusunu birleştiriyor. Şimdiye kadar Glastonbury, Bestival ve Big Chill gibi önemli festivallerde performans gösteren White Mink, Babylon ve Babylon Lounge’da 17 Şubat Cuma gecesi swing çağını ilan edecek.

Babylon:

22:00 Kapı Açılış

22:00 – 00:00 Dj Tobumusikizm

23:00 – 00:00 Swing Istanbul dans gösterisi

00:00 - DJ Burnitov

Babylon Lounge:

23:00 – DJ Pony

Etkinlik Programı

Konum