Wooden Wisdom / DJ Fitz / Grup Ses Beats - by Bant Mag.

Oyuncu Elijah Wood ve müzik koleksiyoneri Turquoise Wisdom’ın (Zach Cowie) projesi “Wooden Wisdom” 18 Kasım’da yeniden Babylon’da.

House of Bant Mag.

Wooden Wisdom
Yüzüklerin Efendisi’nde canlandırdığı “Frodo” rolüyle tanınan Elijah Wood ve San Francisco’lu DJ Turquoise Wisdom’ın (Zach Cowie) ortaklığından doğan Wooden Wisdom, sıra dışı setleriyle dikkat çekiyor. Özellikle psikedelik elementlere yoğunlaşan Wooden Wisdom, dinleyicilere farklı coğrafyaların ritimlerinden örnekler sunuyor. Elijah Wood’un DJ’lik yeteneklerinin, Turquoise Wisdom’un seçkisiyle birleştiği Wooden Wisdom, müzikseverlere buluşuyor.

DJ Fitz
Daha önce Wooden Wisdom ile Babylon ve Babylon Çeşme'ye de uğrayan, birçok önemli grubun tur menajerliğini yapan müzik tutkunu DJ Fitz beraberinde getirdiği albümlerle kıtalararası bir müzik turuna çıkartıyor.

Grup Ses Beats
Hollanda, Belçika, İtalya ve Polonya’da farklı isimlerle performanslar gerçekleştiren Grup Ses Beats, Türkiye’de 60′lar ve 70’lerde yayınlanan Funk ağırlıklı parçaları yeniden editleyerek Hip-Hop ritimleriyle birleştiriyor

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:00 Bant Mag.
22:30 Grup Ses Beats
23:30 Wooden Wisdom
01:00 DJ Fitz

Konum