#C2CISTONIGHT: Mouse on Mars, Forest Swords, The Haxan Cloak, Batu

#C2CISTONIGHT, 18-19 Nisan tarihlerinde müzikseverlerle buluşuyor!

Avrupa'nın önemli müzik ve çağdaş sanat festivallerinden "Club To Club", İstanbul'daki beşinci senesinde bugüne kadarki en zengin programıyla 12 mekana yayılıyor!

It's Istanbul tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen "#C2CISTONIGHT", katılımcılara iki gün boyunca şehrin aralıksız sürecek en uzun festivalini yaşatmaya hazırlanıyor. İstiklal Caddesi'ni üs edinen "#C2CISTONIGHT", bu yıl sadece gece kulüplerini değil, müzik dükkanları, kitapçı, galeri gibi farklı noktaları da festival programına dahil ediyor.

"#C2CISTONIGHT", iki gün boyunca çağdaş elektronik ve ilerici pop müzik sahnesinden isimleri ağırlayacak. Son albümü "R Plus Seven"; müzik otoritelerinin 2013 yılının en iyi albümlerinden biri olarak gösterdiği elektronika ambient prodüktörlerinden Oneohtrix Point Never; IDM, ambient ve dans temelli deneysel müzikleriyle Mouse on Mars; geçen senenin en iyileri arasında gösterilen İngiltereli müzisyenler Forest Swords ve The Haxan Cloak; dubstep, grime ve elektronika arasındaki sınırları belirsizleştiren Zomby; ilerici ve kendine has prodüksiyon tekniğiyle Kanye West'in de ilgisini çekip son albümünde kendine yer bulan Evian Christ; bass prodüksiyonlarıyla dikkat çeken Young Echo kolektifi; techno setleri sanat mekanlarında da yankılanmış DJ/ prodüktör Lucy bunlardan bazıları.

Daha fazla bilgi için;

c2cistanbul.com
facebook.com/c2cistanbul
facebook.com/events/223045841235440/

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:30 The Haxan Cloak
00:00 Forest Swords
01:30 Mouse on Mars
03:00 Batu

Konum