15. !f İstanbul Açılış Partisi

15. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali Açılış Partisi 20 Şubat'ta Babylon Bomonti'de!

15. yılımızda, açılış partimiz için bugüne kadar !f’çilerle paylaştığımız birçok duyguyu bir araya getiren bir gece hayal ettik. Farklı dünyalardan gelen güzel renklerin birleşmesinden doğan daha da güzel renkler, örneğin. Dünyanın tüm sıkışmışlıklarına rağmen, hayat enerjisini ve yaratıcılığını müziğine, hareketine, hayatına yansıtabilen insanlar. Birlikte dans edebildiğimiz sürece var olacağımızı unutturmayan bir gece. Yallah! Underground’u izlediğimizde, filmin hayat veren müziği temamızla birleşti. Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerinde, siyasi sistemlere ve kültürel normlara sanatlarıyla karşı durabilen arkadaşlarımızla tanışmış gibi olduk. Ve işte karşınızda... Kazamada! 

Yallah! Underground’da bizi müzikleriyle en çok heyecanlandıran Kazamada, !f İstanbul açılış partisinde tek gecelik bir konser için tekrar bir araya geliyor. Bu sefer vokalde çok özel bir konukları da olacak: Maryam Saleh. 

Kazamada’nın hemen ardından Ortadoğu ve Anadolu’nun müzikal zenginliğini, elektronik dünyasının farklı disiplinlerini setlerinde buluşturmayı başarmış kendilerine özgü tarzıyla Fortuna Records dansa devam ettirecek. 

Gecenin açılışını ve kapanışını ise Radyo Babylon’un “Kalkış İzni” programından ve 2015 yılında çıkardığı “The Others” projesinden tanıdığımız başarılı DJ Itune Air yapacak.

www.ifistanbul.com/if-music-detay.asp?id=5775

Etkinlik Programı

21:30 Kapı Açılış
22:30 Kazamada
00:00 Fortuna Records
02:30 Itune Air

Konum