Kampüs Konserleri: Boğaziçi Üniversitesi

Üniversite gruplarıyla bir araya geldiğimiz yeni konser serisi “Kampüs Konserleri” kapsamında Boğaziçi Üniversitesi, 20 Şubat akşamı konuğumuz oluyor!

Bümkorkestra

2011 yılından bu yana caz, funk, pop, latin, fusion ve rock gibi türlerde şarkıları kendine has tarzıyla yorumlayan Bümkorkestra; verdiği birçok açık hava ve salon konseriyle dinleyicileriyle buluşuyor. Son yıllarda bomontiada Avluda Caz, Taşoda Festivali, Koç Üniversitesi Müzik Fest, Beşiktaş Gençlik Festivali gibi etkinliklerin yanı sıra her sene çıktığı turnesi ile üyelerine sahne deneyimi kazandıran Bümkorkestra; pop ve funk parçalarının big band aranjmanlarını ve caz standartlarının güncel yorumlarını seyirciye sunuyor. Aynı zamanda büyük bir müzik okulu olma görevini üstlenen Bümkorkestra’nın bünyesinde yetiştirdiği müzisyenlerin birçoğu başarılı üretimleriyle ismini duyurdu. Üflemelilerinden ritim grubuna, çok çeşitli enstrümanistleri ve vokalistleri bünyesinde buluduran Bümkorkestra, sürekli yenilenen repertuvarı ile gelecek konserlerine hazırlanıyor.

Aynasızlar

Boğaziçi Üniversitesi çıkışlı rock’n roll dörtlüsü Aynasızlar, farklı müzikal kökenlerden gelen dört arkadaşın bir araya gelmesiyle kuruldu. 2019’un ilk aylarında yayımlanacak teklileri “Kahpenin Piçi” ile bağımsız müzik dünyasına adım atacak grup, yüksek enerjili bestelerinin yanı sıra coverlar ve orijinal düzenlemeler de seslendiriyor.

Pagos

2015 yılından beri beraber müzik yapan Pagos, ilk kısaçalarları “Yola Çıktık”ı 2016’nın sonunda yayımladı. 2017 ve 2018’de Zeytinli Rock Festivali’nin yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir gibi birçok şehirde sahne aldılar. Kayıtlarını geçtiğimiz yaz tamamladıkları 5 parçadan oluşan yeni kısaçalarlarını önümüzdeki aylarda paylaşacak grup, mevcut sound’u üzerinde çeşitli denemeler vsyaptı.

Biletler için Mobilet!

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
20:30 Aynasızlar
21:30 Pagos
22:30 Bümkorkestra

Konum