MasterPeace Lansman Konseri

MasterPeace Türkiye 21 Eylül Cumartesi akşamı bir konserle MasterPeace Türkiye olarak çalışmalarına başlıyor.

MasterPeace Türkiye 21 Eylül'de sizi Babylon'a Bekliyor!

MasterPeace Türkiye BM Barış Günü olan 21 Eylül Cumartesi Babylon ortaklığı ile Yasemin Mori, Sattas, Social Inclusion Band, Naim Dilmener'in karşılıksız yer alacağı geceyi düzenliyor.

MasterPeace bu yıl 40 ülkede binlerce destekçisi ile müzik, sanat, kültürel çalışmalar, sosyal medya ve diyalog yoluyla barış için çalışmalar yapıyor. MasterPeace'in hedefi 2020 yılında 500 bin barış destekçisi ile dünyada farklılıklara saygı duyarak çatışmaları önlemek.

İstanbul bu barış yolculuğunda önemli adımlar atılması yönünde önemli role sahip.

MasterPeace Türkiye gönüllü elçileri arasında şimdiden Sezen Aksu, Şevval Sam, Zülfi Livaneli, Birsen Tezer, Pelin Batu ve Karsu gibi ünlü isimler var.

MasterPeace kurucusu Ilco van Der Linde'nin de konuşması ile yer alacağı Babylon konseri aynı zamanda 21 Eylül 2014'te gerçekleşecek olan ve dünyanın her bir tarafından gelecek tanınmış isimlerin de yer alacağı büyük MasterPeace barış etkinliklerinin lansmanı olacak. Dünyadaki 50 farklı ülkede, közellikle aralarında çatışma olan ülkelerin sanatçılarının birlikte yer alacağı bir MasterPeace organizasyonu ile 21 Eylül 2014 tarihinde yeni çatışmaları önlemek için çalışmalar yapacağız.

MasterPeace, kesinlikle tarafsız, insanlara yeteneklerini barış ve birliktelik adına kullanmaları için ilham verme vizyonu ile kurulmuş, kar amacı gütmeyen tarafsız bir barış organizasyonudur. Hedefimiz müzik ve sanat yoluyla daha yaşanılabilir, güvenli ve çatışmasız bir dünya yaratmaktır. Organizasyonumuzun temelleri Hollanda'da atılmıştır ve günümüzde Utrecht, Kahire ve İstanbul'da ofislerimiz bulunmaktadır. 40'tan fazla ülkede etkinlik gösteren MasterPeace küresel çapta tanınmış bir kuruluştur ve 2013'ten beri İstanbul'da faaliyet göstermektedir.

MasterPeace olarak Türkiye'de barış destekçileriyle çalışmalar yapmaktan büyük gurur duyacağız. Daha fazla bilgi için MasterPeace ve MasterPeace Türkiye hakkında detaylı bilgilere:

www.masterpeace.org www.facebook.com/MasterPeace2014, www.facebook.com/MasterpeaceTurkiye ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
00:00 Yasemin Mori
00:00 Sattas
00:00 Social Inclusion Band
00:00 Naim Dilmener

Konum