License to Dance: Kelly Lee Owens (DJ Set)

Ambient ve minimal techno, techno-pop ve dream-pop tarzlarının, özgün sound’unda bir araya geldiği üretimleriyle dikkat çeken Londra çıkışlı prodüktör, şarkı yazarı ve müzisyen Kelly Lee Owens DJ setiyle; 21 Mart’ta “License to Dance” serisi kapsamında konuğumuz oluyor!

Funk baslar, filtreli davullar ve yankılı zillerin dijitalin ötesindeki birlikteliğiyle elektronik müzik; içimizde yaşayan ritmi yanımızdakilerle paylaşmaya davet ediyor. Lazerlerle trampetlerin kesişiminde, elektronik müzik sahnesinin dikkat çeken isimleriyle kendi beat’lerimizin rüzgarına kapılmak için “License to Dance” serisinde bir araya geliyoruz. Kendimizi müziğe bırakıyor, piste sürükleniyor ve bütün gece dans ediyoruz!

Kelly Lee Owens

2015’te ilk teklisi “Lucid” ve Arthur Russell’dan ilham aldığı “Arthur” teklisini paylaşan Kelly Lee Owens; Daniel Avery ile yaptığı ortak çalışmalarla üretimlerine başladı. St. Vincent, Björk, Jenny Hval ve Mount Kimbie gibi isimlere yaptığı remix’ler ismini duyuran yetenekli prodüktör, aynı zamanda Aaliyah ve Tegan & Sara parçalarına yaptığı cover’larını dinleyicileriyle paylaştı. Kendi ismini taşıyan çıkış albümüyle; 2017 yılında The Guardian’dan Mixmag’e, Vogue’dan Pitchfork’a kadar birçok mecradan övgü topladı ve yılın albümleri listelerine girdi. Roskilde, All Points East, Montreux Jazz Festival, Pukkelpop, Pitchfork Festival Chicago, Greenman gibi festivallerde performanslar veren Kelly Lee Owens; geçtiğimiz aylarda, birçok kez aynı sahneyi paylaştığı Jon Hopkins ile birlikte “Luminious Spaces” teklisini yayımladı.

Biletler Biletix’te!

Etkinlik Programı

21:30 Kapı Açılış
22:00 Shangri-La
23:00 Moguz
00:30 Kelly Lee Owens

Konum