!F Gökkuşağı Partisi

Gökkuşağı bu kez Babylon’da doğacak ve Asmalımescit sokaklarını baştan ayağa boyayacak. Babylon’da Hard Ton canlı performansı ile izleyenleri çıldırtmadan önce Tufan Demir gecenin açılışını yapacak ve bir Gökkuşağı klasiği olarak DearHead kapatacak. Babylon Lounge’da ise kabin Zozo & m-IN’le Elif Tanribilir’e emanet!

Ve tabii ki Umut Sürel Ödülü bu yıl da en güzel ‘drag’ı bulacak. Makyajlar yapılsın, kostümler giyilsin, yılın ennn çılgın partisine gidilsin!

Hard Ton kim?

İtalyan ikili Hard Ton, Disco ile Metal’in şaşırtıcı ve bir o kadar da efsanevi buluşmasının sonucu ortaya çıktı. 2008 yılında bir araya gelen DJ Wawashi ve Heavy Metal sanatçısı Max, müzik aşkıyla dolu ilişkilerine dur durak bilmeden devam ediyorlar.

DearHead kim?

Birlikte ilk kez 2009 !f Gökkuşağı Partisi’nde çalan, İstanbul müzik endüstrisinin başarılı iki ismi Bengi Ünsal ve Evrim Tüfekçioğlu bugüne dek festival ve kulüp etkinliklerinde

çaldıkları büyüleyici setleriyle dans severlerin favori ismi haline geldi.

Tufan Demir kim?

İstanbul’dan yurt dışına açılmayı başarmış nadir isimlerden biri olan Tufan Demir, farklı türlerde müzik ürettiği çeşitli projelerinin yanı sıra House ve Disco türevlerine yer verdiği DJ setleriyle de tanınıyor. Tufan, Sonar Festival’de de sahne alma fırsatı 177 yakaladı. Tufan Demir aynı zamanda şehrin önde gelen kulüplerinde de çalıyor.

Zozo & m-IN kimdir?

Benzer zevkleri ve müziğe karşı bitmek tükenmek bilmeyen bir tutkuyu paylaşan iki DJ aynı evde yaşamaya başlarsa ne olur? Tabii ki tadından yenmez bir DJ ikilisi. Eğer kıpır kıpır perküsyonlar, diyaframınızı titreten baslar, dünya dışı ‘synth’ler ve istemsiz kas hareketlerine yol açan ritimlerle aranız iyiyse Zozo & m-IN’le de iyi anlaşacağınız garanti.

Elif Tanrıbilir kim?

2003 yılında Moda Tasarımı eğitimi için gittiği Londra’da DJ ev arkadaşları sayesinde mikser ve plaklarla tanıştı, ilgi duyduğu elektronik ritimler zamanla Nu-Disco ve House müzik türleri olarak şekillendi. 2005 yılından bu yana gece hayatının en popüler mekanlarında ve önemli festivallerde çaldı ve çalmaya devam ediyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum