Cemiyette Pişiyorum, Öncesi: Deli Gömleği

Yerli punk sahnesinin kült isimlerinden Cemiyette Pişiyorum ile 22 Eylül akşamı buluşuyoruz! Öncesinde, punk-grunge temelinde üretimleri ve yüksek sesli performanslarıyla Deli Gömleği geceyi başlatıyor.

Cemiyette Pişiyorum

2000 senesinde Beyoğlu’nda kurulan ve yolculuğu günümüze kadar süregelen Cemiyette Pişiyorum; alt kültür hikayelerini anlatan şarkılarıyla punk kökeninden fazla uzaklaşmadan zamanın ruhunu yoklamaya devam ediyor. Yerli punk camiasının kült ekiplerinden Cemiyette Pişiyorum’un parçalarına hep beraber eşlik etmek için bir araya geliyoruz.

Deli Gömleği

Punk, alternatif rock ve grunge temelinde birçok kayıt yayımlayan Deli Gömleği, uzun soluklu müzik hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışında farklı şehirlerde, festivallerde ve mekanlarda performanslar verdi. Sessizliğini yeni kayıtlarıyla bozarak dinamik performanslarına devam eden ekip, gitarların sesini kısmaya yanaşmıyor. Ritmik davullara ve yerinde duramayan bas melodilerine eşlik eden sözleriyle Deli Gömleği, Cemiyette Pişiyorum öncesinde sahneyi ısıtıyor.

Biletler Biletix ve Mobilet'te!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Deli Gömleği
22:45 Cemiyette Pişiyorum

Konum