Swing Planet ft. Manuş-u Âlâ

1920'lerin caz ruhunu yaşayacağımız “Swing Planet ft. Manuş-u Âlâ” gecesi için 22 Mayıs akşamı buluşuyoruz!

Manuş-u Âlâ performansının öncesi ve sonrasında kabin başına geçecek Swing Planet DJ’leriyle, Swing dönemi dans adımlarına eşlik ediyoruz.

Manuş-u Âlâ
Gypsy caz grubu Manuş-u Âlâ, Django Reinhardt’ın müziğinden ilhamla yola çıkarak 2015 yılında İstanbul’da kuruldu. Grup; özgün bestelerinin yanı sıra repertuvarlarında yer alan caz standartları, Fransız chanson’ları ve popüler parçaları kendi stilleriyle yorumluyor. Dinleyicisine sunduğu eğlence ve nostalji dolu performanslarıyla ismini duyuran Manuş-u Âlâ; 2019 Haziran ayında ilk teklileri “Bazı Günler”i yayımladı. 2020’in son aylarında “Yola Devam Et” kısaçalarını dinleyicisiyle paylaşan ekip, parçalarındaki hayata dair motive eden ve teslimiyeti uyandıran sözleriyle dikkat çekiyor.

Swing Planet Dans Stüdyosu
İstanbul merkezli dans stüdyosu Swing Planet; caz müziğin altın çağı kabul edilen Swing dönemi danslarından; Lindy Hop, Solo Jazz, Balboa, Shag dersleri veren bir stüdyo ve topluluk olarak yola çıktı. Otantik jazz danslarını öğretmek ve yaygınlaştırmak amacıyla eğitimler ve atölyeler düzenleyen topluluk, aynı zamanda partileriyle de dans severlerin buluşmalarına ev sahipliği yapıyor.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
20:00 Swing Planet ft. Manuş-u Âlâ

Konum