Club Bangkok

CLUB BANGKOK VE 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Club Bangkok Babylon’da olmayacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Club Bangkok; bütün gün hangover’ıyla boğuşacak, sabah kalkıp tost basacak, akşama kadar yatakta O ve A harflerinin yoğunlukla kullanılacağı tek heceli alkolden kendine gelememe naraları atacak, votka şişesi gibi canı olmayan objelere küfürler sıralayacak ve sağını solunu nasıl morarttığını hatırlamaya çalışacak. Da neden bunları yapacak? Çünkü 22 Nisan’da Club BangkokBabylon’da olacak.

23 Nisan deyince aklımıza genelde müdür muavini zoruyla katıldığımız müsamereler ve o stadyumların sabahın köründeki soğukluğu gelir ve minör bir ürperme çöker üstümüze. 23 Nisan deyince aklımıza mecliste milletvekillerinin yerine bir günlük geçen çocuklarımız gelir, o koltukların gerçek sahiplerinden hem daha zeki hem de daha vicdan sahibi oldukları aşikardır ve major bir ürperme çöker üstümüze.

Zaten bozuk bir sütlaç gibi olan gündemi hafta içi bir günlüğüne rafa kaldırmak istiyoruz. 22 Nisan Salı gecesi Babylon’da Club Bangkok; Disclosure, Arctic Monkeys, Tame Impala, The Libertines, The Magician, LCD Soundsytem, The Black Keys, Tiga ve onların bir yaklaşık sonucu ne bulursa çalacak, ilk defabir hafta içini size zehir edecek.

22.00’de maç başlar. İlk yarı DJ Sarıyılan yani Kaan Sezyum yani Club Van Gogh ve Dr Evil yani Buğra Orcan yani Sahte Doktor oynar. 00.00’da da kaç gol geriye düştüysek Club Bangkok çıkar aslanlar gibi oynayarak maçı çevirir.

Ertesi gün 23 Nisan, yani tatil. Biraz uyuyup stadyumlaramerasim törenlerine beraber gidebiliriz, gidelim de…

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
23:30 Club Bangkok

Konum