Büyük Ev Ablukada

İstanbul alternatif müzik sahnesinin en gizemli gruplarından Büyük Ev Ablukada Babylon’daki ikinci konserini vermeye hazırlanıyor.

Birçok klişeyi reddeden, henüz hiç bir albüm yayınlamayan buna rağmen aykırı duruşları ve sağlam müzikleri ve performanslarıyla bir şehir efsanesi şeklinde hayran kitlesi günden güne artan Büyük Ev Ablukada tam kadrosuyla 8 Nisan Cuma gecesi için sürprizlerle dolu bir performans için Babylon sahnesinde!

Warm-Up & After Party by Dj Emekcan

"  Alo iyi günler.....Ben Büyük Ev Ablukada'dan arıyorum......dadan evet....ııı şey Babylon'du di mi?..... hah süper... Biz şimdi  bi kaç arkadaş  kafamıza göre müzik yapıyoruz..... vallahi nası desem böle şey tarzında hmm...  kim yav bu çalan  tarzında.......albüm malesef yok..... bi kaç kayıt yaptık internete koyduk.....onlar internetteler şimdi....... .hı hı evet..... ben yine bişey diye demiyorum sakın yanlış anlamayın ama  azcık baksanız  bulursunuz bizi hemen.......biraz havalıyız evet..... daha tam bi ayarını tutturamadık.....gelelim çalalım bi bakın..... azcık kalabalık geliriz yalnız.....e tamam süper....  Türkçe Türkçe evet.... bazı böle numaralı şarkılarımız var geçişli falan . ama şey de var yani öle ayhh bu çok duygusal şarkı diyeceğiniz şarkı da var....var tabi var  böle bangır bangır gitarlı da var...sakinli de var .............komikli var mesela.. şakacı şarkılar dediğimiz.......genelde  insanı insana lisanla anlatan nüktedan şarkılar silsilesi.edu.tr...............oldu çokk teşekkür ettim......bişi lazım olursa arayın........olmadı kaçarız."

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Büyük Ev Ablukada

Konum