AŞK OLSUN!

Yine ve yeniden tüm renklerimizle, aşkla birlikteyiz. Birbirimize değmek, iyi bakmak istiyoruz.

Aşk Olsun!”un müzikleri, yine baştan çıkarıcı ve bizim kadar renkli. Evrim de Evrim ve Mr. Sür her zamanki yerinde, süprizli setleri ile kabinde. Gecenin ateşini Q-BRA yakacak, ardında sevgilimiz Şevval Kılıç harlayacak… Şölenin sürprizi de Cake Mosque’dan özel bir şov olacak. Sen yoksan, bir renk eksiğiz.

Evrim de Evrim
İstanbul dans sahnesinin en önemli figürlerinden biri olan Evrim, sevdiği kayıtları paylaşmaya 2009'da, DearHead projesiyle başladı. Pek çok gece kulübünün yanında Rock'n Coke ve One Love gibi festivallerin de vazgeçilmezi olan DearHead'i, Berlin'de, yaşadığı dönemde, sayısız partide temsil etti. Paralel zamanlarda aldığı prodüksiyon eğitimini, yaratıcı dürtüleriyle birleştirdiği projeleriyle yeni müzikal vizyonlara olan açıklığını kanıtladı. Berlin dışında Amsterdam, Roma ve Zürih gibi Avrupa'nın en önemli müzik duraklarındaki performanslarıyla büyük dans pistlerini şımartmayı ihmal etmedi. Wake Up Call ve Suma Beach oluşumlarının mutfağındaki kişi ve resident DJ'i olarak İstanbul gece hayatına yeni akımlar, yetenekler ve fazlasını kazandırdı. Yaşadığı coğrafyaya yaptığı sanatsal katkı hala devam ediyor. Kabindeki Evrim'in yaptığı en iyi şey, dans pistini "birlikte" tutmak.

Mr. Sür
Mr. Sür müziğin ve dansın birleştirici gücüne inanıyor. Onunla İstanbul ve dünyanın bir çok köşesindeki müzik odaklı parti ve etkinlikte her an karşılaşabilirsiniz.  Bunun yanı sıra çok yeni projeleri ile de müziğin ve gece hayatının nabzını attırmaya devam ediyor; Come To Mama: kapısı her türlü ayrımcılığa kapalı, her türlü yapıcılığa ve yaratıcılığa açık müzik alanı, Muz Recordings: protest bir plak şirketi, Dear İstanbul: İstanbul'dan müzik ve hikayeler. Mr. Sür, İnsan olarak cinsiyetlere inanmadığı gibi  Sister Sür, Mistress Sür ve Mama Sür olarak da kabinin arkasına geçiyor. Sıklıkla dinlediği müziğin yanında keşfetmeyi ve bir şeyler hakkında kafa patlatmayı seviyor.

Cake Mosque
10 yıldır gece hayatının önemli figürlerinden olan drag queen Cake Mosque renkli dünyasını, Aşk Olsun! sahnesine, özel lip- sync (pleybek)  performansı ile performansıtla karşımızda.

Şevval Kılıç
Sohbeti kadar güzel setleriyle İstanbul gecelerinin kuir yıldızı, kahkahasıyla rengimize renk katan Şevval Kılıç, saatler gece yarısını gösterirken tüm güzelliği ve enerjisiyle sahneye çıkıyor ve değneğiyle her birimize dokunup bize unutulmaz anlar yaşatıyor.

Q-BRA 
Q-BRA a.k.a Kübra Uzun, küçük yaşlarda piano ile başlayan müzik tutkusunu lise yıllarından itibaren vokal, seslendirme ve oyunculuk ile perçinledi. 2000'li yıllarda müzikal oyunculuğu ve sahne sanatları yönetimi eğitimi aldı. Yine aynı yıllarda Garsongs Show Grubu'nun daimi üyesi olan Q-BRA, çeşitli müzikallerde oynadı, Nilüfer ve Candan Erçetin'e geri vokal yaptı, daima müzik ile beslendi. Kendi tabiriyle yanarlı dönerli ve vokalli disko müziği en büyük ilham perisi oldu. Gecede açılış setini çalacak olan Q-BRA bizlere 80'ler, 90'lar ve günümüz disko & funk & dans müziği çemberinde varolan ilham perilerini tanıtacak.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:00 Q-BRA
23:00 Sevval Kılıc
23:59 Cake Mosque LipSync Şov
00:30 Mr. Sür
02:00 Evrim de Evrim 

Konum