!f Gökkuşağı

Yine, yeniden ve her şeye rağmen Gökkuşağı’nın altında buluşuyoruz. Aşkla, yaşama hevesiyle ve neşeyle birbirimizin renklerinden feyz almak, birbirimize değmek, iyi bakmak istiyoruz.

Evrim de Evrim & Mr. Sür

Suma Beach ve Wake Up Call projelerinin arkasındaki yaratıcı isimler Evrim de Evrim ve Mr. Sür şimdi de gökkuşağının tüm renkleri için bir araya geliyor, üzerinde uzun süredir düşünüp bir türlü aksiyona dökemedikleri “old school techno’dan 90’lar Türkçe pop’a, çikolatalı funk’lardan vokal house’a dans edilebilecek her şey” setleriyle dansa davet ediyorlar.

Candas Baş

Koreograf, dansçı, yoga eğitmeni, vokalist…  On parmağında on marifet Candaş, son dokuz yıldır müziği ile insanları pistte dans ettiriyor. Müziğin ve dansın bir bütün olduğunu düşünürsek, Candaş’ın pistlerde ürettiğini kabinlerde insanlara deneyimletmesi de kaçınılmazdı. Gerçek bir kabile reisi olan Candaş, !f Gökkuşağı’na katılacak tüm !f’çileri müziğinin yedi rengiyle bulutların ötesine taşıyacak.

Şevval Kılıç

Onur Haftası yürüyüşlerinin her daim en havalı aktivisti, gökkuşağı partilerinin cazibe hanımı, kahkahasıyla rengimize renk katan şevval kılıç, sohbeti kadar güzel setiyle !f Gökkuşağı’nı açıyor, uzun süreceği besbelli gece için içimizi ısıtıyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Şevval Kılıç
00:00 Evrim de Evrim & Mr. Sür
00:00 Candas Baş

Konum