Club Bangkok with DJ Sarıyılan (Sezyum) @Babylon Aya Yorgi

İstanbul’da verdiği eğlenceli partilerle bir fenomen haline gelen Club Bangkok, 25 Ağustos gecesi Babylon Aya Yorgi Montego Bar’da Çeşme’yi sallamaya hazırlanıyor.

Club Bangkok, gece hayatı boşluğunu görüp şaşıran, sonrasında şaşırmayı bırakıp bir 'club night' başlatan üç enerjik gençten oluşmakta. 2010 ortalarında Doğu yanına Hakan Odabaşı ve Onur Yazıcı'yı alarak Bangkok gecelerinin İstanbul ayağına başladı. Bangkok deejayleri bir yılı aşkın bir süredir bütün kalpleriyle sevdikleri bir playlist ile gelenlerin yüzünde gülümseme, ertesi gün de vücutlarında müthiş bir hangover bırakmayı başardı. The Clash, The Sonics, Sex Pistols gibi 'Old-Skool-Indie'yi, 2004 sınıfından terk The Libertines’ı, Futureheads ve arkadaşlarıyla birleştirip, her çalındığında tavandan ter akıtacak derecede dans ettiren Blur’u ve Franz Ferdinand marşlarıyla karıştırınca gitar-kafa insanların mutlu olmaması imkânsıza yakın.

DJ Sarıyılan aka Kaan Sezyum da gecede Club Bangkok’a eşlik edecek.

DJ Sarıyılan'ın ne çalacağı belli olmaz, baştan söyleyelim. Ama şunu diyebiliriz ki Aphex Twin'den Zeki Müren'e, oradan Keith Jarrett'a geçip, üzerine cila olsun diye de Slayer patlatabilir.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
23:00 Club Bangkok with DJ Sarıyılan (Kaan Sezyum)

Konum