Mick Harvey

Mick Harvey, Bant Mag.’ın konuğu olarak Efes Pilsen Unfiltered sponsorluğunda 25 Ekim akşamı Babylon’da olacak!

Nick Cave and the Bad Seeds ve The Birthday Party gibi müzik tarihinin akışını değiştiren gruplarla yaptığı albümlerin yanı sıra, unutulmaz Serge Gainsbourg şarkılarını İngilizce yorumladığı Intoxicated Man ve Pink Elephants adlı solo albümleriyle de hayatımızın başköşesine yerleşen Mick Harvey, 25 Ekim Perşembe akşamı Bant Mag.’ın konuğu olarak Babylon’da sahne alacak.

Nick Cave, Anita Lane ve PJ Harvey’nin de uzun süreli işbirlikçilerinden Mick Harvey, en son olarak geçtiğimiz yıl Sketches From The Book Of The Dead adlı solo albümünü yayınlamış ve ardından bir dolu konser vermek için yollara koyulmuştu.

25 Ekim akşamı yolu İstanbul’dan da geçecek olan Mick Harvey, sinematik bir kurguyla yazdığı şarkılarını dingin vokalleriyle bizler için de seslendirecek. Bant Mag. organizasyonuyla gerçekleşecek konserin mekanı ise Babylon…

20.30 Kapı

21.30 Mick Harvey

Warm Up & After Party Bant Mag DJ Set 

27808 sayılı Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 24. Maddesinin 2 .fıkrasının d) bendi gereğince EFes Pilsen sponsorluğunda Bant Magazine organizasyonuyla 25 Ekim günü  Babylon’da gerçekleşecek  olan Mick Harvey konseri sadece 24 yaş ve üstü katılımcılara açıktır. 24 yaş altında olup bilet alan katılımcılar Biletix ve Babylon gişe üzerinden bilet iadelerini yapabilirler.

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:30 Mick Harvey

Konum