KEREM GÖRSEV TRIO Todev İçin Sahnede

Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı, 20 yıldır ülkemizde otistik çocuk ve yetişkinlerin ve onların ailelerinin sorularına yanıt, sorunlarına çözüm, ihtiyaçlarına olanaklar üretmek için çalışıyor.

 ***Bu etkinliğin bilet geliri TODEV'e bağışlanacaktır.

 TODEV'in yeni projelerinin en önemli destekçilerinden biri de 25 Nisan 2011 Pazartesi günü Babylon'da TODEV için sahneye çıkacak olan Kerem Görsev. Kerem Görsev'in parmaklarından dökülecek sihire tanıklık etmek ve TODEV ile tanışmak için, 25 Nisan Pazartesi günü Babylon'a bekliyoruz.

Kerem Görsev Trio;

Ulkemizin onde gelen jazz piyanistlerinden Kerem Görsev, Kontrbasta Kağan Yıldız ve Davulda Ferit Odman'dan oluşan triosuyla 25 nisan aksamı bu kez TODEV için Babylon'da. 1995 senesinden günümüze kadar 14 album kayıdı yapan sanatçı, trio için düzenlediği bestelerinden, flarmoni orkestrası aranjmanlarına kadar akustik jazz müziğinin farklı formatlarını dinleyenleri ile paylaştı. New York, St Petersburg, Londra ve İstanbul'da yaptığı kayıtlar, ülkemizde jazz müziğinin geniş bir dinleyici topluluğuna ulaşmasını mümkün kıldı. Son Albumu Therapy'i Philarmonia London ile Abby Road 'da kaydeden sanatçıya Kağan Yıldız ve Ferit Odman ile beraber, iki grammy odullu sanatçı, saksofon'da Ernie Watts ve orkestra şefi Alan Broadbent eşlik etti. Yurt dışında Pescera, Vilnius , Umbria Jazz Festivali gibi prestijli sahnelerde performans veren Kerem Gorsev, ülkemizde de yoğun bir konser programı dahilinde çalışmalarını sürdürmekte. Geçtiğimiz ay ünlü müzik televizyonu Mezzo Tv kayıtları için bir performans veren Kerem Gorsev Trio uluslararası eleştirmenler tarafından tekrardan büyük beğeni kazandı ve Mezzo Tv çekimlerinin hızlı bir yansıması sonucu 6 Ağustos tarihinde Fransa'da düzenlenecek olan Festival Jazz in Marciac'da bir konser vermek üzere davet aldı. Tamamı ile Kerem Görsev bestelerinden oluşan bir repertuarla sahne alacak olan Kerem Görsev Trio, artık her konserde bir standart haline gelen dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzik severlere jazz dolu bir gece yaşatacak.Warm-Up DJ Barthez  

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
20:00 Barthezz
20:30 Kerem Görsev

Konum