Pazar Pazar Babylon

Babylon’da Pazar Festivali Sürprizi!

Brunch + bir Pazar kokteyli + Bloc Party bileti + Festival gibi bir gün

Bilet  Fiyatı:  80 TL (BSG İstanbul bileti ile gişeden bilet alanlara %50 indirim)

Kapı Açılış:  13.00             

Brunch: 14.00 – 17.00 arası

Pazar Pazar Babylon’da Tam Program

Babylon               

Sattas - 16:45

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions - 18:30

Molotov Jukebox - 20:30

DeVotchka - 22:00

Beardyman - 23:45

Babylon Lounge

Cowboys & Aliens - 14:00

Radyo Eksen - 15:30

Style-Ist - 16:30

Kısmet Şov - 18:00

Kabus Kerim - 19:00

Kulak Kurdu - 20:30

Murat Beşer - 22:00

Tobumusikim - 23.30

Babylon ahalisi Soundgarden Festivali ile hızını alamayıp, geniş  programını ara vermeden Babylon ve   Babylon Lounge’a taşıyor. Pazar rehavetinizi  “Pazar Pazar Babylon’da” festivali eşliğinde yaşamaya hazır olun!

Babylon ve Babylon müdavimleri için de sıradan bir gün olmayacak bu  günde, ilk olarak Pazar’ın keyifli rehavetini 14.00’de başlayacak geç kahvaltı eşliğinde, Babylon Soundgarden DJ’leri  ile birlikte yaşayacağız. Lounge’un balkonunda minderlere yayılarak  gazetenizi okurken, içeride kahvaltı ve kokteyl ortamı ile evinizde yaşayacağınız Pazar günü rahatlığını Babylon Lounge’da deneyimleyeceksiniz. Babylon Lounge’da müziğe ara verildiğinde gezici stand up gösterisi, sezonun vazgeçilmezlerinden Kısmet Şov başlayacak. Sırasıyla Sattas, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Molotov Jukebox, DeVotchKa, Beardyman’i bu kez Babylon’un samimi ortamında dinleyeceksiniz.

Babylon Sizi Bloc Party Konserine Götürüyor

Babylon’un bu özel gününe biletli giriş yapanlar Vodafone İstanbul Calling kapsamında gerçekleşecek Bloc Party konserine de davetiye kazanacak. Babylon Soundgarden bileti ile Babylon gişeden bilet alacaklar ise %50 indirimle giriş yapabilecek. Katılımcılar,Babylon Pazarı’nın da yer alacağı Şahane Pazar’da Game of Thrones oyuncusu Natalia Tena ile tanışma fırsatı, sahne alacak grupların imzalı ürünlerine sahip olma şansı yakalayacak.

Kısaca: Bizler Soundgarden Festivali’nin  yorgunluğunu atacağız, sizler haftaya sıkı bir başlangıç yapacak  ve alışık olmadığınız bir günde Babylon’u  yaşayacaksınız.

Etkinlik Programı

13:00 Kapı Açılış

Konum