!f Gökkuşağı Partisi

!f Gökkuşağı Partisi 26 Şubat'ta Babylon Bomonti'de!

!f İstanbul’un ilk yılından beri şehrin tüm renklerinin birlikte kutlandığı !f Gökkuşağı partisi 15 yaşında! 2002’deki ilk partiye 20 kişi gelmişti, yıllar geçtikçe gökkuşağının etrafında çoğaldık, hareketlendik, çoğaldıkça güzelleştik. 26 Şubat’ta gökkuşağı bayraklarımızı onurla Babylon‘a taşıyoruz! Parti, bu yıl !f Gökkuşağı seçkisinin en kıvrak filmi, Berlin’in artık dünyaca ünlü underground müzikleri ile bezeli Arzu Seni Özgür Bırakacak’tan esinleniyor. Filmi Cinemaximum City's'de izleyip Babylon’a yönetmen Yony Leyser’i de yanımıza alarak, hep birlikte gidiyoruz! Dansa filmin müzik süpervizörü Joey Hansom’ın geceye özel setiyle başlıyor ve ardından gecenin ev sahibesi, filmde de izleyeceğimiz Venezuelalı müthiş Aerea Negrot ile coşuyoruz. 
Negrot’un ardından hemen dağılmak yok! Hepimizin yakından tanıdığı Mr. Sür geceye ikiz benliği Sister Sür ile katılarak !f’çileri gökkuşağının sekizinci rengine taşıyacak. 
Parti sırasında içinizdeki renkleri dışa vurmak için Atölye İstanbul’a uğramayı unutmayın... MAC bizi makyajla dönüştürmeye gece yarısına kadar devam edecek.
Arzu diyoruz, biz hep diyoruz, özgürleştirir.
http://www.ifistanbul.com/if-music-detay.asp?id=5776 

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:00 Joey Hansom
23:30 Aérea Negrot
01:30 Mr. Sür

Konum