Ecza Dolabı

60’lardan günümüze sevdiğiniz yerli-yabancı parçaları hiç böyle dinlemediniz!... Beyaz yakalı rock düşkünü Ecza Dolabı müzisyenleri, 27 Şubat’ta Anadolu'daki ihtiyaç sahibi okullarda müzik odaları kurmayı sürdürmek için Babylon sahnesinde olacaklar.

Ecza Dolabı, müziğe çocuk yaşlarında başlayan ve Eczacıbaşı Topluluğu’nun çeşitli kademelerinde çalışırken, müzik yapmaya da keyif ve ciddiyetle devam eden müzisyenleri bir araya getiriyor. Çalışmalarına 2010 yılında başlayan Ecza Dolabı, bugüne kadar dinleyicileriyle Ghetto, Roxy, Hayal Kahvesi gibi mekanlarda buluştu; eğlendi, keyif aldı ve aldırdı.  Mayıs 2011'den bu yana Salon İKSV’de, daha fazla öğrenciyi müzik ile buluşturan destek konserleri düzenledi.
 
Ekipte Erdal Karamercan (gitar ve vokal), Tolga İzzet Günel (gitar ve vokal), Ahmet Sevük (perküsyon), İlkay Akalın (vokal), Mert Kokulu (davul), Özgün Canbazoğlu (bas gitar), Baran Karadeniz (akustik gitar) ve Adem Gülşen (klavye) yer alıyor.

Kaçırmayın! Çünkü: Ecza Dolabı, 1960'lardan günümüze popüler rock ağırlıklı parçalar ve sevilen yerli-yabancı parçaların yorumları ile her derde deva! 

Etkinlik Programı

19:30 Kapı Açılış
20:30 Ecza Dolabı

Konum