Evdeki Saat, Mine Özgüle, Karakter (DJ Set)

Alternatif pop sahnesinin yeni isimlerinden Evdeki Saat ve Mine Özgüle, Karakter’in konser öncesi ve sonrasındaki DJ Setiyle birlikte 29 Nisan’da ilk kez konuğumuz oluyor!

Mine Özgüle
Kendini bir müzisyenden çok “hikaye anlatıcısı” olarak tanımlayan Mine Özgüle, ilk teklisi “Gerin Bedenim”i 2020’de yayınladı. İkinci ve üçüncü teklilerini de klipleriyle beraber yayınlayarak hayran kitlesini genişleten sanatçı, yarattığı kendine özgü profiliyle şarkılarını yayınlamaya devam ediyor. 

Evdeki Saat
2014 yılında Eren Alıcı tarafından kurulan Evdeki Saat 2020 yılına damgasını vuran “Uzunlar” parçası ile büyük bir dinleyici kitlesine ulaştı. Evdeki Saat, doğduğu toprakların müziğini global bir sound ile harmanlayarak özgün bir füzyon oluşturmak ve 2022 yılında yenilikçi bir albüme imza atmak gayesinde. 

Karakter (DJ Set)
Müzik ve dijital sanatın bir aradalığından beslenen ve Berklee College’da yüksek lisansını “Müzik teknolojileri ve İnovasyon” üzerine tamamlayan Karakter, bir yandan prodüktörlüğünü yaptığı sanatçılarla sahne almaya devam ederken bir yandan da kendi projesini daha ileriye taşımanın peşinde koşuyor. Audiovisual performansıyla LPM Rome, Festival les Arts, Sonarı İstanbul gibi festivallerde de sahne alan sanatçı DJ set’iyle geceyi sonlandıracak.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

20:30 Kapı Açılış
21:00 Evdeki Saat, Mine Özgüle, Karakter (DJ Set)

Konum