Hiphoplife Presents: Ill Beats Dope MCs

Türkiye'deki Hiphop müziğinin lokomotifi Hiphoplife'ın katkılarıyla Türkiye'nin önemli MC'leri ve DJ'leri 3 Ocak’ta Babylon’da!

Sansar Salvo, Kamufle ve 90BPM gibi Türk Rap piyasasının önemli isimlerinin performanslarının yanı sıra Da Poet, DJ Hırs ve Sami Baha setleriyle geceye damgasını vuracak! Saatler 22.00'yi gösterdiğinde ise tüm gece sürecek dans başlayacak!

Sansar Salvo:

2013 sonunda Dokuz Sekiz Müzik & Hiphoplife.PRO ortaklığında "24 Şarjör" isimli 3. solo albümünü yayınlayan Sansar, 2014 senesinde Anıl Piyancı ile birlikte "Herkes Doğru" isimli single çalışmasını piyasaya sundu ve "Çilek" filminin soundtrack çalışması için Halil Sezai ile bir araya geldi.

Kamufle:

2012'de dijital olarak yayınlanan ilk solo albümü "Olumsuzluklar"ın ardından uzun bir çalışma dönemi sonucunda ilk market albümü "Hayale Daldım"ı Pasaj Müzik & Hiphoplife.PRO ortaklığıyla yayınlamaya hazırlanan Kamufle, Gökçe'yle birlikte kaydettiği "Sittin Sene" isimli çalışmayla Türkiye genelinde tanınırlığını artırdı.

90BPM:

Rap müzik piyasasının önemli isimleri, Da Poet, Farazi, Kayra, Savai ve Sorgu'nun bir araya gelerek oluşturduğu 90BPM, 2015 yılı içerisinde ilk albümü "Kötülük Bizim İşimiz"i yayınlamaya hazırlanıyor.

Da Poet (DJ Set):

Hiphop camiasının en iyi prodüktörlerinden biri olarak kabul edilen Da Poet, DJ kimliğiyle Türkiye'nin en büyük festivallerinde sahne aldı, bir çok ünlü müzisyenin konserlerinde geceye eşlik etti. 5 Mart gecesi AraabMuzikBabylon konserinde de sahne alacak olan Da Poet, 90BPM'le sahnesinin dışında setiyle de gecede yer alacak.

DJ Hırs (DJ Set):

Dönemin önde gelen HiphopDJ'lerinden olan DJ Hırs, İstanbul'un önemli gece kulüplerinde düzenli olarak sahne alıyor. R&B ağırlıklı setleriyle ortamı ısıtan DJ Hırs, "HiphoplifePresensts: IllBeats&DopeMC's 2" gecesinde yine bu yönüyle ön planda olacak.

Sami Baha (DJ Set):

İstanbul müzik piyasasının yükselen değerlerinden Sami Baha, şimdiye dek bir çok yerli festivalde sahne aldı, çeşitli gece kulüplerinde organizasyonlara katıldı. Prodüktör kimliğiyle de tanınan Sami Baha gecenin ilerleyen saatlerinde tempoyu korumak için sahnede olacak.

Djler: 

Hırs

Da Poet

Sami Baha

Mcler:

90 BPM

Kamufle

Sansar Salvo

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Sansar Salvo
00:00 Kamufle
00:00 90BPM
22:30 DJ Hırs
00:30 Da Poet
01:30 Sami Baha

Konum