Bob Sinclar

Bob Sinclar Coca-Cola ana sponsorluğunda ""Happy Sounds"" sahnesinde...

Bistro rezervasyon

0530 140 55 74

Babylon Aya Yorgi’den Dans, Deniz ve Güneş ile Dolu Bir Haftasonu!

Babylon Aya Yorgi’de sezonun başlangıcını nefes kesen bir haftasonu ile yapıyoruz.

Dünya çapında “Love Generation”, “I Feel For You”, “World, Hold On” ve “Rock The Boat” gibi büyük dans hitlerine imza atmış efsane Fransız DJ Bob Sinclar, Babylon Aya Yorgi’de 30 Haziran Cumartesi gecesi tüm hayranları için unutulmaz bir DJ performansa hazırlanıyor.

Heyecanla beklenen Bob Sinclar performansının biletleri 6 Nisan Cuma günü Biletix üzerinden satışa çıkıyor!

Bilet: 60 TL

( Bob Sinclar etkinliğine bilet alanlar 30 Haziran Cumartesi günü Babylon Aya Yorgi Plaj girişlerinde %50 indirime sahip olacaktır. )

Bob Sinclar // 30 Haziran @ Babylon Aya Yorgi

House müziğine Fransız efsane ismi Bob Sinclar Babylon Aya Yorgi’de! Elektronik dans müziğinin ve şov dünyasının önemli isimlerinden biri olan Cristophe Le Friant ya da bilinen ismiyle Bob Sinclar 30 Haziran Babylon Aya Yorgi’de Türk müzikseverleri coşturmaya hazırlanıyor. “Peace, love and house-music” mottosuyla yola çıkan Le Friant, 17 yaşında funk ve hip-hop’a odaklanarak Chris the French Kiss takma adıyla dj’liğe başladı. Kariyerinin ilk hiti olan Gym Tonic ile büyük beğeni toplarken, Daft Punk’ın bir yarısı olan Thomas Bangalter ile de çalışmaya başladı. The Mighty Bop ve Reminiscence Quartet isimleriyle hip-hop ve acid jazz üzerinde yoğunlaşarak farklı dallarda da başarılı olduğunu kanıtladıktan sonra house müziğiyle latin, jazz ve afrika esintilerini birleştirdiği Africanism projesinin fikir babası oldu. 2000’lerin başında “I Feel For You” parçasıyla esas büyük çıkışını yakalayan French House ustası Sinclar, 2005 yılında yayınladığı Love Generation single’ı ile sansasyonel bir başarı kazandı ve haftalarca dünya listelerinde bir numaradan inmedi.  Bob Sinclar, Steve Edwards’ın vokalleriyle hayat verdiği “World Hold On” ile bu başarısını devam ettirdi. Takip eden dönemde Rock this Party (Everybody Dance Now) ile otoritelerden büyük beğeni toplayan Bob Sinclar, Billboard’un  Hot Dance Club Play 2006 listesinde de zirveye oturdu. 2010 yılında Shaggy’nin seslendirdiği I Wanna’nın ve Love Generation, Give A Lil’ Love gibi eski hitlerini reggae formuyla yer aldığı Made In Jamaica ile en iyi reggae albümü dalında Grammy Ödülü’ne de aday gösterildi. Aynı zamanda Fransız plak şirketi Yellow Production’ın kurucularından biri olan Bob Sinclar, house müziğin altın çağının en önemli temsilcilerinden biri.

Etkinlik Programı

23:45 Bob Sinclar

Konum