Sublime Porte Kicks: Best Kept Secret presents: dj No Frost & Grup Ses Beats @ Nublu

90’ların sonunda plak toplamaya ve değişik türlerde elektronik müzik üretmeye başlayan Grup Ses Beats’in 2001’den bugüne plak ve CD formatında farklı isimler altında yayımladığı parçaları bulunuyor.

Grup Ses Beats

Hollanda, Belçika, İtalya ve Polonya’da farklı isimlerle performanslar gerçekleştiren Grup Ses Beats, Türkiye’de 60′lar ve 70’lerde yayımlanan funk ağırlıklı parçaları yeniden editliyor, Hip-Hop ritmleriyle birleştiriyor.

Dj No Frost (Izmir)

2001 yilinda plak toplayarak dj'lige adim atan No Frost, 2004' ten bu yana birçok organizsayonda yer aldı. Turntablismin Türkiye' deki az sayıdaki temsilcilerinden olan No Frost; müzikaliteyi öne çıkararak diğerlerinden farklilik gösteriyor. No Frost performanslarında Funk, Hip hop, R & B tarzı parçalar çalıp ülkemizde ki büyük bir boşluğu doldurmaya çalışıyor, Grandmaster Flash ve Afrika Bambaataa gibi Hip Hop kültürünün oluşmasına zemin hazırlayan isimlerin warm-up dj'liğini yapti. 2008 senesinde M-Audio Türkiye temsilcisi Compel için "M-Audio Torq" tanitimini yaptı. 2009 yılındaki "Miller Music Factory" yarışmasinda dj kategorisinde 2. oldu. Ayni sene icinde "Miller Freshtival" organizasyonunda da yer aldı.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:00 DJ No Frost & Grup Ses Beats

Konum