Oldies But Goldies YILBAŞI ÖZEL “3D PARTY”

2011 senesini geride bıraktık. Fırtına geçen gibi bir senenin ardından artık hepimiz 2012’ye hazır ve nazırız. Yılbaşı gecesi planı ise çoktan belli!

Yepyeni bir yıla yeni umutlarla yeni heyecanlarla fakat tabi ki de eski klasiklerle gireceğiz. Babylon’un vazgeçilmez partisi Oldies But Goldies 3 farklı mekana yayılan 3D partisiyle bu sene de yılbaşı gecesinin en renkli adresi olacak.

Babylon, Babylon Lounge ve Üst Kat’a yayılacak Oldies But Goldies Yılbaşı Özel “3D Party” ile tüm senenin yorgunluğunu asla eskimeyen klasiklerle atmaya hazırlanın. Oldies But Goldies yepyeni göz alıcı renkli dekoru ve müziğin vazgeçilmez klasikleriyle yılbaşı gecesini çok özel kılacak, ne derler yeni yıla nasıl girerseniz bütün sene öyle geçer. O zaman gelenleri çok eğlenceli ve renkli bir 2012 senesi bekliyor olacak.

Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran, Snap, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer, James Brown, Nena, Culture Club, U2, Blondie, The Smiths, Wham!, Frankie Goes To Hollywood, Michael Jackson ve The Clash gibi asla eskimeyen efsane isimler ve parçalarıyla Murat Beşer ve Mabbas komutasında Oldies But Goldies Yılbaşı Özel, Engin Eraydın’ın nostaljik görselleriyle her zaman ki gibi Babylon adresinde. 

Babylon Lounge’ta ise yılbaşı gecesi boyunca Stüdyo 54 havaları esecek, disko düşkünlerini o gece bol dans ve Birol’un sürprizli kokteylleri bekliyor.  Disko Night Babylon Lounge’ta. Üst Kat’ta ise son zamanların en popüler dönemi, 90’lar hayat bulacak. MTV jenerasyonunun vazgeçilmezi “Only 90’s” partisi ile zaman yolculuğu burada da tam gaz devam edecek. 90’lardan vazgeçemeyenlere şiddetle önerilir.

Yeni yıla girerken asla eskimeyecek klasikleriyle eğlence garantili Oldies But Goldies 3D Party Babylon’un 3 farklı mekanında. Planınızı şimdiden yapın!

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış

Konum