oOoOO

Witch house ve darkwave sularında yüzen San Franciscolu müzisyen Christopher Dexter Greenspan’in projesi oOoOO, 4 Aralık’ta Babylon Lounge’da!

Hip-hop, ambient ve endüstriyel sound’ların her birini evladı gibi seven Greenspan, White Ring ve Salem gibi isimlerle öncülerinden sayıldığı witch house türünün en yakışıklı isimlerinden biri olarak gösteriliyor. “Drunk texting”den fırlamış gibi duran ismi bir kenara bırakırsak, Without Your Love gibi nefis bir albüm var ortada. Önceki 3 EP’yi saymıyoruz bile. “Ben hipsteroğluhipster’ım”, “Antin kuntin blog’lardaki grupları dinliyorum” diyenlerinden tutun da müzikte yenilik arayanlarına kadar herkesin hastası olacağı  oOoOO, 4 Aralık’ta Babylon Lounge’da olacak.

oOoOO’nun yanısıra “Ah mirim ah, şöyle güzel bir yerli malı elektronik müzik olsa da iki takıp takıştırsak” diyenler için Ah! Kosmos da oOoOO’nun yardakçısı olmak için orada olacak. Warm-up ve after party’lerin ses siteminden sorumlu olmasıyla ünlü Shangri-la Soundsystem da iki CD çalacak. After party’de ise Proudpilot projesinde de parmağı olan, Red Bull Music Academy’de at koşturan Biblo da Babylon Lounge’da!

Etkinlik Programı

19:30 Kapı Açılış
20:30 oOoOO

Konum