Kinky Disco

Yeni parti serimiz Kinky Disco ile “disco daima!” diyoruz ve disco dönemi dans figürlerini yeniden piste taşıyoruz. 70’lerin ve 80’lerin disco plaklarından seçkileriyle ve “four on the floor” ritimleriyle Abanoz ve Grainbelt Joe, 4 Haziran akşamı kabin başına geçiyor!

Abanoz
Disco, boogie, breakbeat, electro ve house gibi geniş bir yelpazedeki müzik türlerini, dinamik ve şiirsel bir üslup ile işleten Abanoz, dans pisti ve kent kültürü arasında kurduğu bağı setlerindeki plak seçkileriyle ifade ederken aynı zamanda 2012 yılında kurduğu “NOH Radio” ile şehrin kültür elçilerinden biri haline geldi. İstanbul müzik sahnesinde yer alan bir çok eski-yeni, yerli-yabancı müzisyeni bu inovatif konsept ile izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Grainbelt Jones
Minneapolis çıkışlı Grainbelt Jones, Seattle’da yaşadığı yıllardan sonra farklı suların kıyısındaki şehirler arasında gezinmeye başladı. Dans pistinde buluştuğu insanlarla hiç olmadığı kadar evde hisseden Grainbelt Jones, plaklarıyla birlikte dünyayı dolaşıyor. Amerika’dan Güneydoğu Asya’ya, Kosta Rika’dan Almanya’ya birçok farklı şehirde yaşamış plak toplayıcısı ve DJ; seçkileriyle sadece ayaklarınızı değil, ruhunuzu harekete geçirmenin peşinde. Yayılmaya devam eden pozitifliği, dans ritimleri, titreşimleri ve müzik tutkusuyla Grainbelt Jones; dans pistinde duygularınızı ortaya çıkarmak ve yükseltmek gayesinde.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

20:00 Kapı Açılış
20:00 Grainbelt Jones
22:00 Abanoz

Konum