Beats By Girlz Türkiye Festivali Açılış Partisi #turnoutthebeat: Buğra Büyükşimşek & Florence K. Delight & SHEB  & Jilet Sebahat

Beats By Girlz Türkiye Festivali’nin #turnoutthebeat seçkisi kapsamında gerçekleşecek açılış gecesinde, SHEB ve Jilet Sebahat 4 Kasım Cumartesi akşamı kabin başına geçiyor! Florence K. Delight’ın ve Buğra Büyükşimşek’in geceye özel hazırlayacakları performanslarına eşlik etmek için dans pistinde buluşuyoruz.

SHEB

Uzun yıllar eğlence ve müzik sektörü içerisinde birçok farklı rol üstlenen SHEB; şimdi de enerjik ve eklektik tarzlardan etkilenerek oluşturduğu elektronik dans, new wave ve house ağırlıklı seçkisi ile DJ setinin başında.

Jilet Sebahat

2000’lerden bugüne, kuir mücadelenin içinde bulunan Jilet Sebahat; aynı zamanda kuir gece hayatının aktif isimlerinden. İstanbul Life ve T24 gibi yayınlarda yazılarını yayımlamaya devam ediyor.

Buğra Büyükşimşek

“Bambi”  lakabıyla da tanıdığımız Buğra; ruhunu yarı peri, yarı rock star olarak tanımlıyor. Dans sanatçısı, koreograf, eğitmen ve ayrıca müzikal aktör; yurt içi ve yurt dışında verdiği derslerle adından söz ettiriyor. Iconic House of Ninja’dan öğrendiği Vogue dans türünün ülkemizde duyulmasında önemli öncülerden biri olan Buğra; i-D Magazine başta olmak üzere uluslararası dergilerde boy göstermiş ve Avrupa’nın en büyük müzik festivali olan Sziget’te sahne almıştır. Beyonce’nin takım kaptanı Ashley Everett, dünyaca ünlü Yanis Marshall da Buğra’nın eğitim aldığı uluslararası isimlerden bazıları.

Florence K. Delight

2016’dan bu yana drag performansla ilgilenen Florence K. Delight; performanslarını toplumsal cinsiyet, göç ve şehir yaşamı gibi temalarda İstanbul üzerine kurguluyor. Pop kültür ve geleneksel imajları harmanlamayı seviyor.

Biletler Biletix'te!

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
22:30 SHEB & Jilet Sebahat

Konum