Ilhan Erşahin's Istanbul Sessions

İlhan Ersahin'in son dönemde Avrupa’da ve Türkiye'de en çok ilgi gören projesi Istanbul Sessions, ikinci albümünü yayınlayamaya hazırlanırken Nublu Jazz Festival'daki haklı yerini de alıyor.

NOKIA OVI MÜZİK SUNAR: NUBLU JAZZ FESTİVAL 2011

3D PARTY

***Konser biletinizle 4 Mart Cuma günü Babylon'da gerçekleşecek olan 2 etkinliğe de katılabilirsiniz.

***Nublu Jazz Festival açılış gecesi olan 4 Mart Cuma günü Babylon, Nublu ve Üst Kat arası geçiş serbest olacaktır.

***İlhan Erşahin's Istanbul Sessions konserinin saat 22.00'deki seansı www.radyobabylon.com 'dan canlı olarak yayınlanacaktır.

**** Bu etkinliğe aldığınız bilet ile Nublu Jazz Festival kapsamındaki son etkinlik olan 12 Mart Cumartesi tarihli Nublu Jazz Festival Closing Jam'e kapıda biletinizi göstererek ücretsiz girebilirsiniz.


Grubu daha önce dinlememiş olanlar herhalde dünyanın en prestijli caz dergilerinden Jazzwise'dan çıkan şu tanımlama ile bir fikir sahibi olabilirler: ""Istanbul Sessions, daha önce yapılmış her şeyi görmüş bir caz izleyicisinin bile nasıl heyacanlandırılabileceğini; müzikal bütünlük ve doğaçlama derinliğinden taviz vermeden yeni bir kitleninin nasıl çekileceğini gösteriyor. Istanbul Sessions yepyeni bir sound etrafında Miles Davis'in Agartha grubundaki derin modal funk ile Ortadoğu ritm ve melodilerini buluşturup uzerine güçlü bir elektronik dub vuruşu ekliyor.""

Etkinlik Programı

00:00 DJ Yakuza
22:00 İlhan Erşahin
23:45 DJ Yakuza

Konum