Birth Of Joy // Discovery

Psychedelica, Blues ve Rock & Roll türlerinden esinlenen bu üçlü, sizleri MC5, The Doors ve Pink Floyd zamanlarına geri götürüyor.

Vodafone Istanbul Calling, Vodafone’nun ana sponsorluk ve Garanti Bankası’nın resmi sponsorluk desteğiyle üç aya yayılan, İstanbul’un en uzun soluklu şehir festivali olmaya hazırlanıyor. Farklı müzik türlerindeki birçok dünya starının şehrin farklı bölgelerindeki mekanlarda  sahne alacakları  konserler, festivaller ve partilerle bu sene İstanbul’un ve Türkiye’nin kültür-sanat gündemine oturacak; Vodafone İstanbul Calling’in görkemli programını takip etmek için www.istanbulcalling.com'u takipte kalın!

Dünyaca tanınan sanatçıların sahne alacağı bu festivalde, ana konserlerin yanı sıra Babylon ve çeşitli mekanlar da yerli ve yabancı sanatçılara ev sahipliği yapacak. Mayıs’ın ilk haftasında “Discovery @ Babylon” adı  altında yeni yeteneklerin keşfedileceği bu konser serisinde gelecek vaad eden sanatçıları ilk kez Babylon’da izleme fırsatını  kaçırmayın!

Aynı zamanda QOTSA ve Nirvana modern bir tarzla karıştırarak kendi müzik stilini yaratıyor! Keith Moon’un oğlu olabilecek davulcu, orgunu en etkileyici noktada çalmayı başaran sanatçı ve Jim Morrison’dan ilhan alan şarkıcı/gitarist ile bu grup 60’lı yılların Rock & Roll dünyasını şimdiki zamana taşıyor.

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Asta Diyavolo
22:00 Asta Diyavolo
23:00 Meriva
23:59 Birth of Joy

Konum