Disco'nun B Yüzü: Drums of Death (UK)

Türlü Disco ve House tabanlı kaliteli ismi ağırlamış olan ailenin az tanıdık evladı Disco'nun B Yüzü, 4 Nisan'da Babylon Lounge'da gerçekleştireceği etkinlikte esas oğlanımız Garage'ın anavatanı Britanya'dan Drums of Death.

İlk prodüksiyonlarında elektronik müziğin sert sularında dolanan İngiliz prodüktör son yıllar ile beraber House ve Garage etrafında işler üretmeye başladı. 2009'da çıkardığı ilk LP'sini Disclosure, Roosevelt gibi sağlam isimlerin ilk çıkış noktası olan Greco Roman'dan yapan Drums of Death, ileryleyen yıllarda çıkardığı Waves üçlemesi ile dikkati çekse de, 2013 yazında çıkardığı True single'ı ile ismini listelere yazdırmayı bildi. Drums of Death, en büyük bombasını ise yılın ilk günlerinde Azealia Banks ile yaptığı parçası Fierce ile patlatıyor.

Setlerinde de yüksek tempolu house ve garage'ı demirbaşı yapan prodüktör, Mixmag'de BBC Radio 1xtra'ya kaliteli mecraları da mixtape'leriyle süslemeyi ihmal etmiyor. 80'lerin havasını günümüz cilasıyla sunmayı planlayan Drums of Death'in öncesinde ise all star bir kombo ile açılışı Mabbas vs. Style-ist gerçekleştirecek.

facebook.com/drumsofdeath4eva

facebook.com/byuzubooking

Etkinlik Programı

21:00 Kapı Açılış
22:00 Mabbas and Style-Ist
00:00 Drums of Death

Konum