Göksel - Naim Dilmener & Sarp Dakni ile Eski 45'likler

Pop müzik dünyasına getirdiği alternatif duruşla müzikseverlerin kalbinde her zaman özel bir yere sahip olmayı başaran Göksel, yeni albümü “Mektubumu Buldun Mu?” ile eski klasiklerin orijinaline sadık kalınmış aranjmanlarını bize sunuyor.

Albüm, sizi şehrin eski caddelerinde İspanyol paça pantolonlarla nostaljik bir gezintiye çıkarıyor. Şarkılar, Göksel’in yorumu ile orijinal hallerinden bir şey kaybetmezken, yepyeni bir solukla tekrar canlanıyorlar. Bu parçaları dinlerken gözlerinizin önünde eski bir gazinonun kırmızı kadife perdeleri açılacak ve Göksel size Babylon Aya Yorgi sahnesinden seslenmeye başlayacak.

Sonrasında..

01:00 Naim Dilmener Ve Sarp Dakni ile Eski 45'likler Ajda Pekkan’dan Raffaella Carra’ya, Enrico Macias’tan Erol Büyükburç’a, Altın Mikrofon’dan Eurovision’a (üç kere) “Pop!Pop!Pop!”. Bu Ne Dünya Kardeşim’den Bang Bang’e, eskiden yeniye, dünden bugüne birbirinden güzel Eski 45’likler. Hep bir ağızdan “Hür doğdum hür yaşarım!” ve “On S’embrasse et On Oublie!” diye haykırmak, eskilere dalıp gitmek için..

Etkinlik Programı

22:59 Göksel
01:00 Naim Dilmener & Sarp Dakni

Konum