JUNIP featuring José Gonzales, Tobias Winterkom, Elias Araya

Bu yıl ikincisi düzenlenen Nublu Jazz Festival’in en dikkat çekici konuklarından biri de İsveçli müzisyenler Tobias Winterkorn, Elias Araya ve solo projeleriyle yakından tanıdığımız ünlü folk sanatçısı José González’in projesi: Junip. 2005 yılında ilk EPlerini çıkaran grup, Jose Gonzales’in solo kariyerinin hızlı yükselişinden dolayı bir süre müziğe ara verdi.

NOKIA OVI MÜZİK SUNAR: NUBLU JAZZ FESTİVAL 2011

***JUNIP featuring José Gonzales, Tobias Winterkom, Elias Araya etkinliğinde Babylon Sessizlik Politikası uygulanacaktır.

***Konser biletinizle 5 Mart Cumartesi günü Babylon'da gerçekleşecek olan 2 etkinliğe de katılabilirsiniz.

***5 Mart Cumartesi Junip feat. José Gonzales, Tobias Winterkom, Elias Araya konserinin canlı kayıtları www.radyobabylon.com ‘dan yayınlanacaktır.

**** Bu etkinliğe aldığınız bilet ile Nublu Jazz Festival kapsamındaki son etkinlik olan 12 Mart Cumartesi tarihli Nublu Jazz Festival Closing Jam'e kapıda biletinizi göstererek ücretsiz girebilirsiniz.

 Göteborg


5 sene sonrasında bu kadro tekrardan bir araya gelerek gecikmeli olarak ilk albümleri Fields’i 2010 senesinde yayınladı. Junip’in bu ilk albümü dinleyicilere iyi ki de bu kadar süre beklemişler dedirtiyor. Gonzales’in kendine has, sakin ve esrarengiz vokali, Araya’nın sıra dışı ritimleri ve bir arada görmeye alışık olmadığımız folk-caz, psychedelic soul ve krautrock türlerden aldıkları ilhamla, Junip’in Kuzey fiyortlarına has o eşsiz, puslu ve melodik tarzı gerçekten de nefes kesiyor. Junip, Nublu Jazz Festival kapsamında 5 Mart gecesi çok özel bir performans için Babylon sahnesinde olacak.

Sanatçının parçalarını Nokia Ovi Mağazası'ndan dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

JUNIP - Fields

In Every Direction; Always; Rope&Summit; Without You; It's Alright; Howl; Sweet&Bitter; Don't Let It Pass; Off Point; To The Grain; Tide

JUNIP - Black Refugee EP

Black Refugee; Turn To The Assassin; Official; Chugga-Chugga; The Ghost Of Tom Joad

http://music.ovi.com/tr/tr/pc/Artist/Junip/115380 

Etkinlik Programı

22:00 Kapı Açılış
00:00 Alex From Tokyo
22:00 Alex From Tokyo
23:00 Junip feat. José González & Tobias Winterkom & Elias Araya

Konum